• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Sizce Elektronik Sigara Macerası Nasıl Devam Etmeli?

Sizce Elektronik Sigara Macerası Nasıl Devam Etmeli?

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

GaziHazar 

Moderatör
Council
Doğrulanmış
Sanırım bir çok parametre bir araya geldiği için (kur artışı, pandemi, vs gibi hayati zorluklar) artık bir çok kişi elindeki ile köşesine çekildi.

Bu sebepleri kenara bıraktığımızı düşünürsek elektronik sigara maceranıza nasıl devam etmek isterdiniz?

Edit: Anket kapanışından sonra düşüncelerimi paylaşmayı düşünüyorum

Son düzenleme:
bu saydiklarin genel fakat onlardan cok daha fazla parametre var ki bunlar kisisel.

hep soylerim. hobi tarafinda 2 baslica kriter var. Ilgi ve imkan. ikisinden birinin olmamasi demek isin durmasi yada tek duze devam etmesi demek.

forum kullananlarin buyuk cogunlugu da hobiciler.

sadece bilgi edinmek ve sigaradan kurtulmak icin bu isi arastiranlar da vardir tabi fakat az sayida oldugunu dusunuyorum. ki sonrasinda onlar da hobici tarafa gecmeye adaylar. :) zira ne istedigini bilerek forumdan tavsiye alip yanilgiya dusmek zor. o nedenle 5 uzeri farkli ato/pod denemis kisileri de "arayista degil" hobici olarak goruyorum.

hobicilik de zor zanaat ???? cunku bir kisinin yillarca ayni heves ve istegi surdurebilmesi de cok zor. illa ki donem donem durulmalar, anlik nefretler, tembellikler ve erinmeler olacaktir. sonucta bu is hobi kapsaminda hem maliyetli hem de zaman alici. hele ki likitler de kisi tarafindan yapiliyorsa. o nedenle akisina birakip gonulden geceni yapmak en iyisi.

kendi adima su an duraklama donemindeyim. yeniden heyecan duymaya baslayana kadar elimdekilerle takilmaya devam edecegim. ve tabi ve firsat buldum mu zehirlicik ile ????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Ilk gunku gibi sevgim, hic degismiyor masallah :)

#kayfun4ever

Bak buda son aldigim, ve nasil mutlu oldum :)

20220628_113609.jpg

Isin şakasi, ilk baslarda tabi, hadi onu dene, bunu dene derken tam bir kara delik. O yuzden cok dagilmadan, keyfine gore, tabi mali durumu goz onunde bulundurup, 1 2 setle gitmek her zaman mantiklidir :)

bende aradığını bulup durulma taraftarıyım
tabiri caizse bokunu çıkarırım her işin ama bunda çıkarmadım çok şükür:)
deneyim aktarmak önemli ama e sigara çok kişisel, 50tane adam toplasak aynı gofteti kahveyi maden suyunu beğenen kaç grup olur bu işte de beğeniler çok değişken
arkadaşa likit verdim beğenmedi ama kardeşi abi bana bundan 3-5şişe yap diyor...

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt