• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu @uziMods Minor RTA süngersiz kutu kabul başlığı

saint76 

Doğrulanmış
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Malum ürünü uzun süre bekledik,nihayet üretildi, video bekledik gelemedi , şimdi sünger bekliyoruz ve şiştik diyenlerdenseniz;
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

@Uzi Mods kutunun süngeri benim için hiç önemli değil,gazete,havalı naylon vs kırılmasını engelleyecek şekilde bir paketleme ile ürün yollamanız kabulümdür.
sizde benim gibi düşünüyorsanız,hatırı sayılır bir sayıdaysak ve @Uzi Mods bize kulak verirse kargolardaki birikmeninde önüne geçmiş oluruz.
ben bu şekilde 2 adet talep ediyorum.

Gecikti evet, ama az kaldı beyler, bayanlar. Konunun en sevindirici tarafı beklenen ürünün görece uygun fiyatlı oluşu ve tabii ki fiyat uygunluğunun yanında f/p ürünü kategorisine oturacak emareler göstermesidir.
Aylardır ilk çıkan prototip'i kullanıyorum ve keyif alıyorum. İşin tekniğini, taktiğini pek sallamam ancak 2012-2013 yılından beri budur dediğim hiçbir atomizer'in benim gibi ortalama, sade vatandaş kullanıcılar nezdinde çakıldığını görmedim. Bu keyifsiz dediğim bir çok Titanik öykünmesi atomizerinde buz kayasına bile gerek olmadan battığına şahit oldum.
Hasılı vardır üreticini bir bildiği ve en azından baştan sona iyi niyetli olduğuna her ortamda şahitlik ederim. Süngerli olsun, süngersiz olsun tez zamanda olsun deyip bitireyim;)

Son düzenleme:
burada en büyük sıkıntı tank , ileriye dönük yedeği temin etme şansımız olmaz ise çok ağır sıkıntı olur kullanıcıları için

Linç olmasın ama ben memurum ayın 15 ini seve seve beklemek zorundayım. Amma ve lakin ayın 15 indede sünger yoksa sar gazeteye yolla hocam. İlk majorün kutusu duruyorsa noluyo. Kendisini hanıma kaptırdım. Mağdurum.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt