• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | E-Likit Aroma Ve Diy Kit Öneriler

tolga3006

Yeni Üye
(Cihaz caliburn ak3 pod) Bazı sitelerde bulunan 2ml lik testerler alıp 10 ml şişelerde deneme yapmak istedim kimi sitede tester buldum nbase bulamadim kiminde şişe bulamadım o yüzden de pes ettim. Likit yapımında yeniyim ve son demledigim likitler başarısız oldu sanirsam 3 chem salt ile demledigim için( 70/30nbase %20 aroma diy kit kullanmıştım ve diy kitler drifter bar idi )ama yinede hiçbirinden istediğim seviyede tat alamıyorum yeni başlayan biri için aroma ve nbase olarak neler önerirsiniz 36mg nikotin kullanıyorum

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
magic mask 1/1000 ile 3/1000 arası kullanılmalı, fazlası zarardır tat alma hissiyatınız zamanla bozulur sürekli mask içeren likit içerseniz, efektör dostunuz değildir diye de kamu spotu yapım
acetyl pyrazine (her neyse işte o) tütünlerde daha etkilidir kendileri bence, %1 altında bi etkisi olmaz ama onun 1damla çok çok az ve sanırım %5 sonrası likiti ele geçirir
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
değil
elinde 30ml aroma ile beraber 155ml pg var karışıma 40ml kadar vg atman çok daha iyi olur ancak bu durumda da aroma %9a düşer onda da çok sıkıntı yaşatmaz ama illa %10 olsun dersen
20ml nbase kenara ayır aroma ile birlikte 145ml pg içeriğin olacak
40ml vg koyarsın bitti

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt