• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket En İyi Türk Atomizer (RBA-RTA) Hangisi?

En iyi Türk Atomizer (RBA-RTA) Hangisi?

• Uzi Mods Major V1

Oy: 3 3.2%
  • Uzi Mods Major V1.1

Oy: 4 4.2%
  • Uzi Mods Major V2

Oy: 4 4.2%
  • Uzi Mods Minör MTL Rta

Oy: 7 7.4%
  • Fakirs Mods Troya

Oy: 2 2.1%
  • Fakirs Mods Troy

Oy: 6 6.3%
  • Fakirs Mods IDA

Oy: 3 3.2%
  • Fakirs Mods ION JR

Oy: 1 1.1%
  • Fakirs Mods ION V2

Oy: 9 9.5%
  • Sirius Mods Spica

Oy: 0 0.0%
  • Sirius Mods Spica Pro

Oy: 30 31.6%
  • Penodat V1

Oy: 8 8.4%
  • Penodat V2

Oy: 18 18.9%

• Kullanılan toplam oy
    95
—Konu dışı açık????—

Esigara yasal olsaydı bence çok başarılı işlere imza atan arkadaşlara rastlayabilirdik. Farklı çizgilerde çeşitlilik olurdu en azından. Çin üzerinden tasarımlarını hayata geçirmek isteyenler bile olabilirdi.

—Konu dışı kapalı????—

Major V1 ????
Kullanım kolaylığı 10/10
Sağlamlık 10/10
Çirkinlik 10/10 (çirkin seviyorum)
Vida kullanışlığı 10/10 (Damn you Spica vidaları)
Mtl mi %100
Fiyat politikası 10/10
Modör adam mı 10/10
Modör Esnaf mı 10/10
Gözden çıkarılır mı ASLA

Ve dahası ????????‍♂️

Spica pro begendigim Turk yapimi atomizer elimdeki klonda olsa orjinal acilmamis arayisim devam ediyor yakinda bulacam galiba. Harici olarak Major v2 penodati olsun guzel urunler var uzun lafin kisasi yukarida arkadasinda dedigi gibi yetkiyi verin gorun etkiyi durumu :D (y)

Merhabalar,
Vaperosso Swag mod, Smok AL85 mod ve Nautilis kullanıyorum. Hazır coil bulma ve maliyet gibi konulardan kendim hazırlayabileceğim MTL atomizerler bakıyorum. Belirtmiş olduğunuz yerli firmaların sitelerine baktığım Türk Lirası düşününce fiyatlar bana yüksek geldi. Tabi ki yabancı üretici muadil ürünlerin fiyatları ile mukayase edemiyorum. Site gördüğüm fiyatlar gerçek mi acaba?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
üstat 2. el kovalayabilirsin
ben sadece penadot kullandım sorunları yokmu var alısması zormu zaman alır ama suan fiyat/performans ürünü bence kendisi dün söylemesi ayıp markete gittim 3-4 parca birşey aldım 400tl tuttu kısacası 330tl bence cok rahat eder
cok daha iyi atolar yokmu var ama fiyatları 1k hatta 1,5k nın üzeri

Daha atomizer almadım. Bishop MTL RTA var aklımda. Ayrıca elimde BVC coilleri olduğu için Kizoku Limit 'de alabilirim. Şehir dışına çıktığım için Kizoku Limit'i pamuk, tel gibi işlemlerini yapamazsan diye düşünüyorum. Mümkümse yurtdışından aldırtmaya çalışacağım.

1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt