• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Podmod öneri acilll

kbman

Yeni Üye
selamlar ben başlamak için bir podmod onerisi bekliyorum salt kullanıcağım 50 veya 35 mg düşünüyorum şoyle 1600 1700 bandında bi podmod soylerseniz çok mutlu olurum zahmetli nazlı olmasın kartuşu piyasada bulunsun küçük kare olanlardan da olmasın biliyorum çok şey istiyorum ama onerilerinizi bekliyorum

Pod olarak bir öneri yapamam sadece uwell popreel P1 kullandım hiç bir şekilde tavsiye etmem akıtma sorunu var.Ama küçük bir tavsiye verebilirim, rba coil seçeneği olan bir pod seçmen eğer piyasada kartuş bulamazsan veya fiyat olarak zorlamaya başlarsa en kötü kendin sararsın, podda çöp olmaz.

Şiddetle vaperosso xross 3, kartuşları tüm xross serisi ile uyumlu akıtma sorunu kesinlikle yok ve aroma olarak evde diğer 3 smok poduma bakmıyorum bile aldığımdan beri likit tüketimim %80 arttı

Nord4 yada wotofo modellerine bakın bunlar smart coiller takılıyor ve kit şeklinde almanız lazım fiyat bandlari hakkında emin değilim yazdığınız fiyatlara göre lakin hem kartuş vs bol hemde kendiniz sararsiniz coil hesaplı olur @BomFunkMyE hem form terakcisi hem daha iyi bilgiye sahip iletişim geçip kendisine sorabilirsiniz

Son düzenleme:
Bazı Podların kartuşları boş olur coili siz takarsınız. Kutu içinden çıkan coiller bitince, kartuşunuzda sorun yoksa sadece coil alırsınız. Kartuş zamanla sızdırma yaparsa da arada yeni kartuş alırsınız. Bazı podların ise kartuşları coil ile bütünleşik olur. Coil yandığında kartuş ile dahili coili birlikte alırsınız.
Bazı cihazların coilleri
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
sarılabilir olarak da tedarik edilebilir. Bu bilgiler dahilinde ileriye dönük iyi düşünerek cihaz belirlemek doğru olur.

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt