• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Bir Küçük Kaşıntı Tutmasın Mı?

Mod almak lazım ama hangisini alsam?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .
Aslında kullandığımı yeniden almak istemiyorum ama birinin çıkıp dövmediği çip takıntım yüzünden bunlara kalıyorum.
Indi'de bir artı durum var o da dna60c alıp moda takılabilinir.
Bir buhardaş pico üzerine ne atolar denedi ben hala çip koşturuyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
aslında ısı modu ara ara denediğim bir konu ama benim esas istediğim stabilite ve boost olması. stabil ateşlemesi olan çiplerde daha keyif çok keyif alıyorum.
gereksiz rampa yapan modları sevmiyorum. pico plus, geek vape bu modlarda hiç keyifli içmiyorum. hatta dna60 da çok sevdiğim bir çip değil ama boost konusunda yeterli bana. onu ancak dna60c upgrade edebilmek için tercih ediyorum.

DNA60C’de renkli ekran dışında bir olay var mı hocam? Menüsü falan hoşuma gitmiyor benim. Stabil ateşleme konusunda katılıyorum size. Boost düz telle kullandığım bir şey değil, hiç aramam. Isı modu başarısı nedeni ile Dani hariç çip kullanmaya gerek görmedim MTL’de.

C serisi DNA çiplerinde iki konu beni cezbediyor:

1) Boost ayarının mod üzerinden yapılabilmesi
2) Replay modu

Replay modu ısı tellerinde kullanılabilen, kalibrasyon vs gibi eziyetleri bulunmayan, beğendiğiniz puffu kaydettikten sonra hep aynı şekilde buhar veren bir yapı. Ben sadece SS telde denemiştim ve MTL de hiç denemek kısmet olmadı.

Bir süredir (yaklaşık 6-7 aydır) clapton telleri kullanıyorum; artık düz teller keyif vermiyor. Her ne kadar sek içsem de buhar doygunluğu eksik kalıyor hep. O nedenle boost ciddi etki ediyor.

Claptona alıştıktan sonra, düz tel ısı modu da size keyif vermez hocam. Isı modu pek göz önüne alınması gereken bir durum olmamalı o zaman. Ama mod alıp, üstüne bir de çip almak bana pek mantıklı gelmiyor açıkçası.

benide bir kaşıntı tutdu Brunhilde Mtl Rta . vurum orta derece aroma iyi .

ben Brunhilde daha çok sevdim 2 gündür araştırdım vurum az aroma iyi yorumlamalarda .alman tasarımı olan ve eski sistem bir ato.

gönlüm aynı ato üstünde ama kayfun x 22mm fena değil gibi. penodat satarım bitane çözerim artık.

kayfun x 22mm o nasıl aroma vurum olarak.. üstden dolum çok büyük artı geldi bana

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt