• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Black Note Aromaları İnceleme Alanı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Ben Black Note aromaları için ıslak aromalar diyemem. Islak aroma isteyenler OHW Almond Tobacco içsinler. Hele bir de Penodat sahibi iseler işte asıl ıslak tada o zaman erişebilirler. :)
Yazmak benim için büyük bir zevk. Gerçekten. Geri dönüşler güzel olunca bu zevk ikiye katlanıyor. Ben teşekkür ediyorum ilginiz için.

Kesinlikle ıslak aromalar ;)
Hatta daha bu akşam normal sigara içen yakın bir arkadaşıma denettim, tepkisi aynen şu oldu " Bilader bu ne böyle dalından yeni kopmuş Tütün çiğner gibi, Yak bi dal sigara iç keyifle" ????
Denemediyseniz Latakia hariç geri kalanına para vermeyin, israf olur ;)
Malum ülke olarak zor günlerden geçiyoruz zaten ekonomik olarak, paranızı lavaboya dökmeyib :)

@antitu inceleme ve güzel anlatım için teşekkür ederim hocam. la tabaccheria aromalarını deneme imkanı buldunuz mu acaba? Bildiğim kadarıyla "Black Note" firması İtalyan aromaları kullanıyor.
"BORN IN ITALY AND CRAFTED IN U.S.A."

Latakia aroması %10 olunca hafiften bir yanık lastik tadına dönüyor.., sigara tadına yaklaşmak için %5 İdeal oluyor..ama yinede koyu sevenlere %10 iyi..

Son düzenleme:

Keşke getirselerdi de en azından tadına baksa idik. Ama şöyle bir sıkıntı oluşuyor: Çoğu firma gerçekten yüklü bir stok çekmediğiniz müddetçe size ürün göndermiyor. Bu durumda da tedarikçi arkadaşlar ülke şartları göz önüne getirildiğinde risk almak istemeyebilirler haklı olarak.

AMERICAN BLEND

Kurulum
: Spica Pro RTA, 29 GA Temco A1 tel, Fiber N'Cotton v2 pamuk, 1.04 ohm ve 12.8 watt, %10 aroma, 3M nbase, 3 mg 80/20 oran

İçerik: Virginia ve Burley tütününün karışımı, baharatlı bir tat.

Hissiyat: Burley'i anlatırken şu cümleleri kurmuştum: "Bir parça Amerikan tütünü tadını andıran, içtiğiniz zaman "şuranıza oturan" (yazar burada 'tok' bir tattan bahsediyor), ağzınızdan çıkan nefesin koku itibariyle tütün dükkanlarındaki o yerleşmiş kokuyu andırdığı bir aroma deneyiminden bahsediyoruz. 3 mg ve 3M yumuşaklığına rağmen boğaz vurumu benim sınır çizgilerimi bir parça ihlal etmiş durumda."
Virginia'yı anlatırken de şunları:
"Bazı özellikleri var: Hafif, tatlımsı ve diğer tütün aromalarının karakterlerinden farklı. Temiz içimli bir tütün olarak bilinir. Pek çok yerde bu aromadan üretilen likitlere denk gelmişizdir ya da bu aromanın içinde bulunduğu tütün aromalarını deneyimlemişizdir. Daha önce Virginia türü aromalardan ürettikleri likitleri içen arkadaşlar bu tadı hemen anımsayacaklar. Black Note'un Virginia'sı da aşağı yukarı aynı tadı bize sunuyor. Boğaz vurumu çok değil, rahat içimli (hafif) ve hafif tatlı. Bir mukayese olsun diye FE'nin Golden Leaf Tobacco'sunu hatırlattı bana, bunu söyleyebilirim. Ancak o derece tatlı değil. Aklınıza şeker gibi bir tatlılık asla gelmesin. Tütün tadının beraberinde sürüklediği bir tür doğal tatlılıktan bahsediyorum."
American Blend'de bu ikisinin karışımı var. Burley'e daha yakın olduğunu söyleyebilirim. Burley'in o sert havasını Virginia'nın hafifliği dağıtmış. Virginia'daki doğal tatlılığı ise Burley'in sert karakteri kısmış. Ortaya hakikaten güzel bir toplam çıkmış. Kuru bir aroma American Blend. Islak bir tütün tadı yok. Tütünlü tatlar içinde Amerikan tütününü oldukça severim. American Blend, bu tadı zirveleştiriyor. Black Note listemde Perique, Latakia ve Burley'le beraber üst sıralardaki yerini aldı.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt