• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Kayfuncular, Hangi Kayfun Modelini Tercih Ediyorsunuz?

Kayfuncular Kürsüye - Hangi Kayfun Modelini Tercih Ediyorsunuz / Edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

GaziHazar 

Moderatör
Council
Doğrulanmış
Kayfuncular müjde; kendinizi ifade fırsatı ayağınıza geldi ???? .

Tercih ettiğiniz versiyonu sadece işaretlemekle kalmayın nedenlerini, artılarını ve eksilerini de yazın lütfen.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Anladım. ???? Svoemesto’nun her yeni ürününde geleneksel bir yorum kalabalığı oluyor —kullanmayanlar tarafından. Bu sefer tam tersi olmuş diyecektim ben de tam. ????

SBTV mtl rta işinde güvenilir adres. :cool: Buradaki arkadaşların yorumlarını takip ediyorum ben.

İlk olarak kayfun v5 almıştım. Meğer kit felan MTL olmuyormuş. Gitti kendisi Sonrasında lite plus aldım . ???? kayfun x ile benzerlikleri var . Ama koleksiyonunu yapmadığım için X'in uzun süre kullananların yorumlarını beklemem gerekecek.

Bir tarihlerde kayfun mini V3 üm olmuştu sadece bir hafta kullanmışken ismi lazım değil birisi denemek için istemişti ona gitti çok beğenilmiş olacak ki dönüş yolunu bulamadı.:cautious:
bu nedenle ankete ve yorumlara katılamıyorum.: :ROFLMAO:

3 kez kayfun prime
2 kez kayfun v3 mini
2 kez kayfun v4
2 kez kayfun lpv2 eski toprak
1 kez kayfun fivepawns denedim
Orjinal idi hepside
Sadece bana lpv2 ve fivepawns uymuştu :)
Fivepawns hala duruyor ama hışırtı foşurtu dolayısı ile köşede yatıyor :)

Kanthal’ın boş beleş notları her başlıkta olsun diyerek yazayım. ????

Bu işlerde benim referansım ‘likit >her şey’ gibi bir şey. Svoemesto, Stattqualm, Smokerstore, Vape Systems, artık hangi firma olursa olsun diyelim, bu ekiplerin cihazları likitle çalışıyor. Likit ve aroma piyasası, doğal olarak, görmezden gelinen bir şey değil —yani, etkili.

Esigara macerasının başladığı yıllardaki aroma profili veya likit kompozisyonu da haliyle değişime uğramış, uğruyor.

Türkiye’deki esigara piyasasının ve kullanıcıların bu evrimi (veya tercih değişikliğini) ilk başlarda eş-zamanlı, sonraları kısıtlı ve şu aralar uzaktan takip eder gibi bir durumu var. Çok popüler olan likitlerin kullanımını bir tarafa bırakırsak, aroma profili için 2012-2015 döneminde takılı kalmış derdim.

Türkiye esigara ortamında bu tarih aralığı, ne tesadüftür ki(!), MTL rta dünyasında kralların, al arkana bakmaların, tek geçerimlerin, vs., ile dolu bir zaman aralığı.

Taifun GT2’nin, Erlkönigin’in, Kayfun LPV2’nin orijinali tekrar piyasaya sürülse Türkiye’de çok satma ihtimali var denebilir. Nostalji isteyen, koleksiyon yapan yurtdışı yurtdışı kullanıcısına da hitap eder elbette; fakat çoğunluğun tercih ettiği kriterlere ve güncel likit kompozisyonlarına ne kadar hitap eder biraz tartışılır. Satış adetleri de üretici açısından pek parlak olmayabilir belki.

Türkiye’de yarın esigara likit ve aroma satışına serbestlik gelse, üç dört aya bambaşka tercihlerin konuşulduğunu görmek şaşırtıcı olmaz demek istiyorum. Olmamış Prime’lar, cık denen GTR’ler, vs. biraz daha iş yapabilir belki.

Başka bir boş beleş yazıda görüşmek üzere. ????

Himm tarafimiz belli ama 2 kelam edelim.

Prime in Soft yumusakligi, dengeli ve tum aromalari hissetirmesi ile birlikte long mode ile daha dolgun buhari ;)

v3 mini hafif tatli sert vurumu, serinligi ve yine prime yakin aroma yorumu :) ( bunla ilgili simdi sicak yorumu gelebilir ama degil, baya serin buhar alma şansimiz var dicem ama mtl pinler satilmiyor artik malesef :( )

Lite 19 soft keskin arasi aromasi ve icimi. Benim tarafim belli :)

X icin konusulan ise Prime , Kf19/21 karisimi olmasi tarafindaki yorumlari, olayi zirveye taşiyabilir.

Yazdiklarim benim şahsi, duygusal dusuncelerimdir :D

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt