• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu Major RTA Siparişi İle İlgili - Teyit Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önce 11.11, sonra black firiday ile tüm kargo firmaları dağıldı. Sadece sürat özel bir durum değil bu. 11.11 de eşimin aldığı 4-5 ayrı sipariş 10-15km öteden kargoya verildi, 10km.yi 18 günde gelemediler , avrupa yakasına geçtiler, dolaştılar ve teslim edilemiyor diyerek iptal edildiler. Hepsi de mng'den yurtiçi'ne farklı kargo firmalarıydı. Hatta, sosyal medyadaki serzenişlerden gördüğüm kadarı ile sürat kargo bu fırtınayı en hızlı atlatan olmuş.

Bölgesel hatta şubesel bile değişiyor bu kargo işi
Bizim burada en iyi Sürat Kargoydu ama hız olarak ikindin Antalyada merkezden yaptıkları 2. aktarmayı sonlandırarak biraz yavaşladılar
yinede gayet iyi Sürat burada

Benim kargo şubede bekliyormuş sanırım.
Efkardan likit söylemiştim.
Onu almaya gittim. Kargocu efkar kargosu yerine bana majorumu vermiş.
Bende bakmadan aldım koydum yanıma.
Ses gelince baktım ahşap kutu :)
Likitler yalan oldu ama majora kavuştum.
Sağ salim teslim aldım 12 numarayı :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Sağolsun dün öğlen kargoya verdi ahşap kutuyu bugün öğlen bıraktı sürat kargo rekor kırarak :)
@Uzimods , Yaklaşımınla , duruşunla örnek alınması gereken bir insansın tekrardan eline emeğine sağlık , 2 gündür majör elimden düşmüyor her 2 baca da çok keyifli Akşam temizlik sonrası sıra ultem tanklarda :)

@Uzi Mods hocam benim bir yüzük problemim var. fazla büyük. deckin altından dışarı çıkıyor hatta. picoda kesinlikle kullanamıyorum kısa geliyor pin o yüzden. acelesi yok benim için havadar seviyorum zaten de görüntü bir garip oldu :D yoğunluk geçince bir tavsiyeni alırım. :D

Bu sekilde ise gidiyorum birazdan fabrikada calistigim icin vape takim taklavati goturemiyorum yanimda hic de korkum yok bugün keyifle buharlarim bütün gün. Teşekkürler @uzimod

Ekli dosyalar

• IMG_20191220_140706.jpg
    IMG_20191220_140706.jpg
    24.3 KB · Görüldü: 22
Değerli @onepuffman ve @Uzi Mods hocam, bugün en nihayetinde atomizerime kavuştum. Hemen afc ring ve cam kontrolü yaptım. Son birkaç günde bahsi geçen şikayet konularının hiçbiri mevcut değil. Akşam güzel bir temizlikten sonra nasipse keyifle ve bu organizasyonda emeği geçen herkesi yad ederek puflayacağım. Sevgi ve saygılarımla.

@Uzi Mods Hocam bugun kargom geldi fakat bir adet major çıktı benim siparişim iki adet majordü ödemesinide o şekilde yaptım ve açıklamayada iki sipariş numarasını yazdım aynı zamanda mail ve özel mesaj yoluyla bildirdim size başka sms gelmediğine göre adıma başka kargoda yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt