• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Oops! Likit İnceleme Alanı

photo_2020-10-15_18-50-16.jpg
Açıkcası uzun zamandır sek içiyorum ve ne zman aromalı likit alsam burdan alıyorum. Bissürü alternatif firma var ama en son burda karar kıldım.. Tribeca her zaman stoğumda olur . Tavsiyemdir.

Uzun suredir kendim demliyordum zaman bulamadigim icin oops dan siparis gectim sahibini tanimam tarafsiz denediklerimi yorumlayim
1.tribeca harika bi clon olmus mutlaka deneyin
2. Parlement atesliyi birakmak isteyenler bunu alsin 12mg keyfine baksin
3. Golden tobacco virginya tutunu sevmedigim icin bana uymadi sevenlerine hitap eder
4. Lemon tart bi likit mtl de bu kadarmi guzel gider
Diger likitlerini denedikce yorumlamaya calisirim iyi buharlar.

Son düzenleme:
6 seneyi devirmis bi buhardas olarak,hep ya premium yada kendi likitlerimi yapardim.. Yerli likit ureticisinde rabi oops likit ile tanisana kadar keyfini surememisiz.. Bi cilek sever olarak hicbirini birinden ayiramaz oldum oyle lezzetliler ki,iyiki varsin oops likit yeni cilekler gelse de denesem :)

Çok değerli abilerim ve kardeşlerim öncelikle sözlerime OOPS likite teşekkür ederek başlayacağım. OOPS likite sonsuzlarca teşekkür olsun ki ciddi anlamda zor bir iş olan kendi yaptığı likitleri premium adı altında adlandırdığımız likitlerin aynılarını hatta ve hatta daha iyilerini yılların verdiği tecrübe ile harmanlandığı ve ortaya döktüğü ürünlerden mütevellit. En başta içlerinde ne olduğunu biliyoruz sonra keyfini sürüyoruz... şimdi gelelim asıl değinmek istediğim noktalara hem sitede hem de Telegram ve Facebook gruplarında OOPS likit ile ilgili pek bir yorum olmadığını farkettim, sizlerinde huzurunda ve hiç deneyip tecrübe etmemiş abilerime ve kardeşlerime belki yol gösterici bir adım anlamında şuan içmekte olduğum ve bitirdiğim likitleri inceleyeceğim...

Sol baştan başlayarak;

OOPS MİLKMAN: oldukça yumuşak içimi olan çileğin o keskin şekerini krema ile yumuşatıldığını cidden anlayabilirsiniz ben genelde milkman içerken dl tercih ediyorum, Mtl de 9-13 mg lerde meyve aromasını daha iyi alabileceğinizi düşünüyorum ve kendimce bir puan vermem gerekirse;

9/10 veriyorum.

OOPS MANGO MOJİTO: yine dl üzerinde kullandığım ferahlatıcı allday Vape kategorisine giren bir likit diyebilirim, alırken önyargılıydım çünkü lime ve buz gibi keskin ve ferahlatıcı iki aromanın birbirini tamamlamayacağını yavan bir tas vereceğini düşünmüştüm fakat yine yanıldım. Mtl de kullanmadığım için Mtl kullanıcıları için bu likitle ilgili birşey söyleyemeyeceğim...

Puanım 9.2/10

AQUA BERRY BLAST: karpuz ve çilek tadını 3mg de yoğun şekilde alırken yaban mersinin o hafif ekşi hafif tatlı tadını tam olarak hissedemedim tabiiki çileğin ve karpuzun baskın aroma olmasından kaynaklı olabilir lakin her gün içtiğim tek likit diyebilirim rda-rta farketmeksizin tükettiğim nadir tatlardan birisi.

Puanım 10/10.

AFRODİT: hem Mtl de hem de Dl içimini deneyimlediğim super sweet dediğimiz ayarlarda gerçekten elma şekeri gibi bir likit çok beğendim özellikle soğuk buhar alabileceğiniz sarım ve atolarda şidddetle tavsiye ediyorum.

Puanım 10/10

MTL: çoğunuzunda bildiği üzere bir deneyenin bir daha aldığı karamel ve tütün bileşimlerinin tadı muazzam aktarılmış yine kayfun prime üzerinde 6-9 mg lerde zevkle tükettiğim bir likit.

Puanım 10/10

TRİBECA: bu likit ile ilgili bir inceleme yazmam ne kadar doğru olur bilmiyorum. Her sarımda her atomizerde daha baskın aldığınız tatlar içeren sürprizlerle dolu bir likit açıkçası kayfun üzerinde daha çok vanilya ve tütün tadını alırken flash 23 v4.5 da daha çok kraker ve çerez tatlarını almıştım. Denemeyen kalmamalı.

Puanım 10/10

GRAND MASTER: daha önce premium versiyonunu içmedim ve şu ana kadar bende bıraktığı izlenim kötü olmadığıydı pastaneli likitler içerisinde hoşuma giden likitlerden biri diyebilirim.

Puanım 8/10

PÜSKEVÜT: aynen açıklamasında yazdığı gibi çıtır çıtır bisküvi hissiyatı veren bir ürün severek tüketiyordum fakat bu sıralar Necati abim daha güzelini yapacağı için şuanlık üretimi durmuş durumda bu durum biraz beni üzmüştü.

Puanım 9.5/10

ZIKKIM: bununla ilgili konuşmama cidden hiç gerek yok bilen bilir, bilmeyen de alsın içsin kardeşim biraz kendinizi sevin açıkçası!!

Puanım 15/10.

LEGEND: küçükken köyde yaşardık ve tarlaya giderdik gittiğimizde direk küçük sarı kavunlara saldırırdım ben hemen hemen o tatlı kavun tadını bire bir aldığımı içtenlikle söyleyebilirim dl ve Mtl de deneme fırsatım oldu dl de biraz bayabilir Mtl allday vape kullanabilirsiniz.

Puanım 8.5/10

LEMON TART: vapetasianın likitini içenler bilir ki oops ile arasında neredeyse hiçbir fark yok. Hatta ve hatta vapetasia içerken beni baydığı zamanlar olmuştu ama oops da daha öyle bir olay yaşamadım Mtl de tercih etmenizi öneririm.

Puanım 10/10

PARLİAMENT: favori Likitim tamami ile parliament hissiyatı ATO seçmez sarım seçmez sadece tatmin eder. Piyasada benim diye dolaşan çoğu tütünlü Likiti cebinden çıkarır 9mg öneriyorum 12 bir tık ağır gelebilir.

Puanım 10/10

BLİZZARD: Mtl de de dl de de deneme fırsatı yakaladığım bir likit galiba tek damak tadıma uymayan ve evet budur diyebildiğim bir likit değil açıkcası beni biraz baydı ama herkesin damak tadı farklı beğenen çok sayıda tanıdığımda mevcut takdiri size bırakıyorum.

Puanım 6/10

KİLLER CUSTARD: zevkle içtiğim doyurucu tok bir tada sahip olan muzlu pastaneli harika bir ürün, o kadar ince işlenmiş ki ne muz tadı çok keskin geliyor ne de muzla birleştiğinde kremanın ekşiyen tadı geliyor harbiden helal olsun çok iyi likit. Oldukça smooth gün boyu, hafta boyu dl ve Mtl de içilebilir.

Puanım 10/10

Daha sızler için yazmadığım tonla likit var inşallah bu likitleri de diğer yazılarımızda inceleyeceğiz…

Bu kadar uzun bir yazı yazıp sizi meşgul ettiysem affola lakin beğendiyseniz ne mutlu bana.

Ekli dosyalar

• IMG_7981.jpg
    IMG_7981.jpg
    37.9 KB · Görüldü: 66
Yeni ürünümüz asap grape ve coffe stoklara girmiştir bilginize değerli oopslikit kullanıcıları

e-sigaraya basladigim zamandan beri kendilerinden sipariş ederim likitlerimi bir kez olsun bir aksaklık yaşamadım. ev yap bana cok zahmetli geliyor zaman ayirmasiydi beklemesiydi o yüzden hic yönelmedim evyapa zaten Oops varken premium likite de ihtiyacınız yok bence :) ,herkesin zevki farklıdır o yüzden tadlar konusunda pek yorum yapamayacağım en beğendiklerimi siralamam gerekirse;
-Castle long
-Aqua Berry Blast
-Lemon Tart

Ürünlere bakayım dıye sıteye gırdım hıcbır tutunlude mtl harıc 9-12 neredeyse stockta yok.
Diğer ilginç 1-2 üründe 3mg bıle stockta yok acep ne zaman yenılenır stocklar Hem nıkotın hemde urun olaraktan?

Değerli oops kullanıcılar bir müdlet sitemiz de sorunlardan dolayı kullanıcı bilgilerinizle giremediniz sitemiz eski verileri kurtarıldı tekrardan aktif hale gelmiştir bilginize .

saygılarımla oopslikit...

Selamlar helsinberg likit oops likit mi oldu acaba tam anlayamadım

1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt