• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

E-Likit Reçete Sihirli Reçeteler -Ana Konu -2021|2022|2023|2024

Aroma İncelemeri---
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Klon Reçeteler
Aylık Tarifler Konusu

Shake and Vape Tarifler
Çabuk Demlenen/Olgunlaşan Aromalar
Additives/Enhancers

Aromalar Nasıl Test Edilmeli/Tadım Yapılmalı

Yeni Tarifler Oluşturmak , Fikir Edinebilmek ve İlham Almak İçin Faydalı Bir Site

Aroma Kategorileri ve Diğer Aromalar İle Uyumları---Yeni Başlayanlar İçin Faydalı Bir Konu

Farklı Markalardan Öne Çıkan Birkaç Aroma İncelemesi

Hangi Aromalar/Lezzetler Birbirleriyle Uyumludur
-Bence harika bir kaynak,hiç tahmin edemeyeceğiniz yada aklınıza gelmeyecek aromaların birbirleriyle uyumlarını görmek ilginç,elbette bu site e-cig üzerine değil ve bu yüzden örneğin ; Yellow Cake diye bir kek türü yok ama "KEK" var ve en azından fikir veriyor

Son düzenleme:
Flavour Stones

Yanliz enteresan bicimde dikkatimi çeken şey bu yabancilarin pastane ve meyve sevdasi cok fazla ve muhakkak %90 dan fazla tariflerinde meyve var.
Diger dikkatimi ceken sey ise
Adamlar aroma cennetinde yaşıyor
Envai çeşit farkli marka aromalari biraraya getirerek receteler olusturuyorlar.
E2A0A248-E8DC-4E32-B60A-DD3392392EC8.jpeg
burada bile ismini hic duymadigim aroma markasi var misal ????
Ayrica cok ilgimi ceken belki de en onemli nokta
İclerinde sirf tarif uzerine konu olusturan ve bunun icin emek veren gruplar var;ilaveten aktivitelerini hic bozmadan nizami şekilde birseyler deniyor ve uzerlerinde guncelleme yapiyorlar surekli
Biz de böyle bir konuyu imkani yok ayakta tutamazsin
Tozlu bir sayfa olarak kalir ????????

Katılıyorum size , biz sürekli aynı aromalar ile birşeyler yapmaya çalışıyoruz , bir süre sonra da ister istemez aromaların tadını alamamaya başlıyoruz,bende olan bu.

2 litreye yakın likitim var , aynı aromaları kullanmamak için on takla atıyorum ki 100 küsür aromam var.
Farklı aroma getirecek potansiyeli olan sadece İlke var ama sanırım ilgi olmayacağını düşündükleri için getirmiyorlar , bizim buhardaşlar daha çok dıy kitlere meğilliler sanırım ki deneme yanılma yapmak hem daha maliyetli hem de zaman meselesi ama hazıra dağ dayanmaz :)

Wonder Flavors , OOO , Super Concentrate markalarını ve özellikle Lorann'ın Cream Cheese Icing aromasını çok sık görüyorum , keşke birileri getirse

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yok yok bizdeki olan tek şey halihazirda var olan en begenilen receteleri bulup,ayni zamanda tedarigi yapilabilen aromalara uygun receteleri mixleyip piyasaya cesitli isimlerle sürmek
Bunun dışında kendi basina recete olusturan ve deneme yapan bir elin parmaklarini geçmez
Ki bunlardan birkaci bilinen ve halihazirda kendi satislarini yapan kisiler
Bunun disinda ne gördüm ne duydum ????
Belirli bir veya iki marka aromanin tüm ürünlerini getirmek harakiri olur
Sebebiyse malum sebeplerden bizim piyasamız da talep görmez
bir tedarikçi olsam bende bu riske girmezdim
Sizin de dediginiz gibi son kullanici da piyasa bu şekilde oluşmuşken super kahraman olmaya çalışmaz
Sonucta tüketiciyiz ???? mevcut ta ne var ise uygun biseyler bulup fazla ziplamadan isteğimizi giderdigimizde olay bitmiştir
Bahsettiginiz aromalara gelecek olursam
Soyle baslamak istiyorum nasil ki bize/bizim piyasamiza sunulan aromalarla ilgili örneğin
“Ne anliyor bu avrupalilar her mix te ya anason ya nane” değil olay hem de hic oyle değil adamlar bizden 100 kat fazla imkana sahip vape shop lar misal büyük velinimet.Biz bir denesek onlar on deniyor.Demem o ki sadece bu tatlarla sınırlı degil,bununla fikir edinelim.
Dediğiniz gibi o kadar cok aroma var ki,derya deniz
Yine de mevcut durumumuza cok şükür diyorum ve bu noktada tedarikcilerimize hem hak veriyor hem de anliyorum
Bizim piyasamiz nerelerden bu noktaya geldi,benden eskiler daha da iyi bilirler
Gecmiste aroma bulmak lütuf tu,gruplar oluşturulup toplu alim seferberligi yapılır,en iyiyi edinebilmek icin cikis yolu aranirdi.
Umarim daha iyi olsun...
Biraz uzun olmuş ????

2ml fe sweet grape
1ml fe harvest berries
2ml vampire vape lemon sherbet
Aromaları kendi içinde 2-3 gün demleyip daha sonra %4-5 civarında nbase ile demleyebilirsiniz.
Hafif ekşi, üzümlü ve mor keyveli coil katili olmayan güzel bir likit oluyor. Ben mtl de kullanıyorum.
Not: tatlı olmasını istiyorsanız efektör şart.

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt