• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Uzi Mods Beklenti Anketi

Uzi Mods Beklenti Anketi

• MTL RDA

Oy: 15 12.2%
  • MTL RTA

Oy: 27 22.0%
  • SBS Mod

Oy: 81 65.9%

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ya aslinda ben Sputnik rta'yi ilk gordugumde budur dedim. cunku kullanici dostu pratik yonu ile 0'dan 100'e herkese uygun oldugunu dusunuyorum. Minor de hemen hemen ayni pratiklikte.

hayale gelirsek daha once dusunmedigim bir konu ama sen sorunca soyle seyler belirdi kafamda;

-deckin kurulum tarafi Sputnik (fakat bobin alti degisebilir gecme pinler)
-hava sistemi tauren mtl gibi
-bacalar degisebilir olacak;
*1 baca BY-KA V8 gibi yuksek ve duz
*1 baca minor yada ion2 bacasi gibi
*1 baca da pioneer rta gibi basik kubbe
-tank sistemi ve top cap Auguse V2 gibi tak-cevir. (sadece ust kisim sabit degil vidali olacak ki farkli bacalar takilabilsin)
-3 ve 5ml kapasite + cam kullanimi. (tripod yada 415 rta gibi baca uzatma aparati ile)

Yapılabilecek bence piyasanın açığı mtl mech kit. Ben hiç görmedim en azından şöyle şekilli mekilli, renklimi renkli güzel bir mtl kit. Rda ile. 510pin olmicak direk hibrit bağlanacak(isteğe bağlı 510pinli ve mofsetli yapilabilen iki parça :) ben istemde malum mech patlar korkusu). Mtl mech mod kullanan biri olarak zamanında hep güzel mekanik mod alıp. Resmen kelebeğin kafasına at kafası taktım :))) Eyyyy @Uzi Mods duy sesimi şöyle Çinçik gibi şekilli şukkullu bir mtl mech kit yapta masaya koydum mu gözümüz bayram etsin.
Screenshot_2022-02-07-21-08-07-976_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2022-02-07-21-13-44-446_com.google.android.apps.photos.jpg
Bu zamanında jantlara desen yapılan yerde yaptırmıştık. Öyle Türkiyede olmaz filan anlamam :)
Screenshot_2022-02-07-21-14-29-000_com.google.android.apps.photos.jpg
Özelikle ordadaki mekanik mod en sevdiğimdi adını bile unutmuşum fosforlu olanı vardı onun bir mtl kitti olaydı.

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
O taraflardan galiba tasarlayan. ????‍♂️ Tasarımcı muhabbeti dönmüştü geçen sene bi’ yerlerde. Yanlış aktarmayayım yine de, net hatırlamıyorum.

Era Pro’daki deck hava boşluğu konusunda V1’i takip etseymiş keşke. Başarılıydı o bence! Sabit 3*1mm ile niye hapsetmiş orayı anlamadım. Bi’ taraftan da parça sayısı rahatsız edici şekilde artardı gerçi diyorum. Neyse artık devamı gelir o yolun; o tasarım modüler çünkü.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt