• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Mods Uzi Mods Hakkında S.S.S

Bende listenin sonlarindayim ancak bencede listeye sadık kalinmali. Ahsap kutuda isteyenler belirtsinler sadece listede isimleinin yan taraflarina ahsap olarak islensin yettigi kadar alinsin. Benden once yazan 200 kisi var onlara haksizlik olsun istemem. Ayrica ikinci listenin yapilmasi falan cok kafa karistirip sikintilar yasanacaktir.

Ben cuma günü de cumarteside parayı ulaştırır ahşap kütüğü alırım.

yalnız ahşap kutu ürünler bir kişiye 1 denfazla satılmamalı
Böyle bir sistem açığı olursa ben 20 tane alırım ( makul olmaz bunu demek istiyorum)

Umarım bu bekleyiş hüsrana uğramaz. Bir hevesimiz var oda kursakta kalırsa yazık olur.

Ne kadar geç kargo olsa o kadar iyi. Kargo şirketleri patlamış durumda. Bir de kargo kayboldu sitresi yaşamayalım.

Bugün listeye yazılmak istedim umarım açıkta kalmam

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Al ben'den de o kadar. Aylarıdır Majör Bekliyoruz. Ön talep listesi oluşturuldu. Listeye'de adımızı yazdırdık, Her gün Foruma girerek Mojör'den bir haber varmı diye baktık, bekledik. Birde biz alamazsak ne bileyim, bir hüsranla hevesimiz kursağımızda kalır

Valla mevcut cihazları satıp sadece Major ve vega ile devam etmeyi planlıyordum hatta ilan açmaya hazırlanıyordum ki foruma girdim hevesim kaçtı. Türkiyede olmayan bir pyro v3 ü Amerika dan hususi getirmiştik bir ton gümrük vergisi ile ( Amerika gümrük vergisi TR değil) onu bile satışa sunacaktım. Hayaller hayatlar olmasın inşallah

Arkadaşlar herkes Majör kutu alamayacağı için mi mutsuz?
Çünkü normal Majör herkese yetecek söylemi var.
Bu kadar karamsar olmaya gerek yok.
Bence tahta kutu bile, eğer toplu satış olmazsa talebe yetecektir...

Ahşap kutulu set bekleyen üyeleri kaygılı görüyorum. Bence ahşap kutu talebi kaygı duyulacak kadar fazla olmaz. Ağırlıklı talep ekonomik pakete olur. Yüreğinizi ferah tutun.

Birde şu paket içeriklerinin resimleri bir paylaşılsa artık. Elimize geçince mi göreceğiz,

Valla ilk talep oluşturan arkadaşlar major için ne fiyat sordu ne de içeriği hakkında bir şey sordu.
Elimde major + drop kit bulunmakta zaten.
Sadece kullanıcı dostu atomizer ve üreticisi olduğu için talep listesine ilk sıralardan adımı yazdırdım.
Listeye ilk adını yazdıran ben(bizler) o kadar bekledikten sonra talep listesine benden 2-3-4 ay sonra gelen buhardaşım tahta kuyuyu alıp ben alamıyorsam kendi adıma ilk kutuyu da almamın mantığı yok.
SBTV üyeleri baskı yapmasaydı @Uzi Mods üstat üretmeyecekti bu atomizerleri.
Kutularda da önceliğin yine SBTV listeye ait olması gerektiğini düşünüyorum.

Bu işin tek çözümü var bence
Misal 60 adet kutu üretildi ise ilk 60 önvelik verilmeli kalan ürün adedi sıradaki isim listesine göre devam etmeli bir kişi 1 adetten fazla kutulu versiyon almamalı.
Anladığım kadarı ile site üzerindede liste var oradada çok önceden istiyen arkadaşlar var ise
Sayı olarak bura nında oranında yüzdesi alınarak mesela burada 250 kişilik bir liste var ürün 50 adet var.
50 kişide sitede olsun diyelim.
Kişi sayısına göre 41 adet kutulu sbtv ye
9adet kutulu siteye düşer.
Rakamlar tamamen temsilidir. İnce hesap yapılmamiştır.
Bunun gibi bir yol izlenebilir

merhaba konuyu pek okuyamadim. buradaki listede ismim vardi ne oldu simdi alamiyor muyum? nedir son durum

Esasında facialık bir durum yok. Ön talep listesi belli. Bu listenin ne işe yarayacağı belli. Sipariş zamanı belli. Fiyat belli.

Tek sorun insanların okumamaları veya önemli mesajlar yerine başkalarının teorilerini okumaları. Hepsi bu yani.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt