• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara ARGUS G2

kbman

Yeni Üye
makineyi çok beğendim salt için almayı düşünüyorum deneyeneniz oldu mu birde 0.7 de salt içilir mi

Ürünün resmi sitesinden doğru anlıyorsam, kartuş mantığı ilk resimdeki şekilde. Sol taraftaki coil ve kartuş bütünleşik olan 4 model yeni çıkan Argus P2 ve G2 için uyumlu olan kendi kartuşları. Sanırım kutu içinden 3ml olanlardan birer tane çıkıyor. İstenirse daha sonra 2ml olarakta alınabiliyor.
Sağda yeşil içine aldığım ise yine bu cihazlara da kullanılabilen, eski Argusların coil ve kartuş bütünleşik olan versiyonları.

Ayrıca yine eski Argusların kullandığı ikinci resimdeki gibi coil ve kartuşunun ayrı olduğu sistemi de destekliyor.

Argus gömülü coil.jpg

Argus boş coil sistem.jpg

Son düzenleme:
içilmez demem, 36mg ve çok yüksek watt olmadıktan sonra içilir, dl değilde rdl gibi olursa yani nargile değil de kısıtlı nargile içimi uygundur diyelim
ben olsam, boş kartuş + 1ohm coil alırdım mtl içecesem ama 1ohm ile 0.7 arasında aroma farkı illa olacaktır, rdl ile devam edilmesi de mantıklı

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt