• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Beğenemediğiniz Aromalar & Likitler

hakan2200

Community
Vega Buhardan alıp beğenmediğim 4 adet Likit oldu. Belkide bana hitab etmiyordur. :)
Sizlerde alıp beğenmediğiniz ürünleri yazarmısınız.

1. Captain Black Salt
2. Zıkkım Salt
3. Tribeca
4. Heisenberg Salt

Son düzenleme:
üreteninden bağımsız olarak castle long
nalet bişe, içen nası içiyor...
envai çeşit aroma denedim, mixledim ettim böyle bir saçmalık yok
tabii bana göre, adamların lokomotif ürünü tadı kesin çok güzeldir????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Zevkler ve renkler tartışılmaz dedikten sonra ;

Orj. "Castle Long Reserve" deneyin bulabilirseniz, tüm likitler bir kenara o bir kenara, hatta , bugünlerde siz bulun alın 12mg liğini bir tank doldurup için eğer "kanatlamazsanız" , geriye kalan şişeyi (60 ve 120 ml dir) aynı fiyata alacağımı taahhüt ediyorum ki zaten arıyorum.

Bu da benden olsun,

Orj. Black Note Virginia (Prelude), dünyanın ayıla bayıla içtiği likit,aroma , ben ne zaman içsem, üzerine kaynar su dökülmüş , haşlanmış bulgur tadı alıyorum :) .

Ana sayfada gördüğü gibi '' Aha Castle Longu yerden yere vurma vakti dedim''
Birde ne göreyim :D Damak tadı meselesi tamamen. Birazda bıkkınlık olabilir. Her gün içindeyim. Geçmişte de çok çok çok fazla tükettim. Unicornla tanışınca( çok zırt tatlar farkındayım) birden Unicorna geçtim. Daha sonra ölümcül derecede zıkkım tükettim. Ve son olarak 3 senedir 1 damla bile değiştirmeden dümdüz çilek içiyorum. Tabii tarifleri hazırladıktan sonra test ettiğim yüzlerce çeşiti saymazsak 3 senedir sadece çilek diyelim :)

zıkkım bana çok ağır geliyor içemiyorum.

castle long yarım 2ml bir bütün günde bitemedi az daha sigara yakıyordum o nasıl bi tat yahu

@AromaBurada hangi çilek o? hangi unicorn o? neden benim yok :ROFLMAO:

@AromaBurada dostum, inan bende denemelerim sonucunda damak tadıma en uygun olan aromanın çilek olduğunu farkettim. Hazır likit tükettiğim için, sadece çilek aromalı bir likit bulamadım. Genelde karışım oluyor çilekli dondurma yada milkshake çilek gibi. Sade çilek aromalı hazır likit nerden temin edebilirim. Senin içtiğinden :)

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt