• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Dvarw MTL RTA Kullanıcıları Kulübü

Sürekli Kullandığınız Sarım

• Kullanılan toplam oy
    131
24 ml fl mtl stock airpin ile yaptigim denemelerde decki pamukla doldurmanın taifun tipi diye tariflenen pamuklamaya oranla aromayi ciddi anlamda arttirdiği kanaatindeyim. Otantik markalarin çoğunda olduğu gibi khw mods da airpin gibi parcalarin fiyatini abartmis bence bu nedenle yftk airpinleri ae siparis ettim bakalim gelirse onlarıda deneyecegim. Ripe vapes monkey snack gibi muzlu likitleri etz de içemezken fl de icebildim dipnot soylemeden gecmeyeyim, kalin saglicakla

Bende Orjinal Dvarw FL MTL Arıyorum duyan olursa haber etsin bana. ????

Merhaba
Dun fl dvarw im geldi ben sadece 3.5 ml kapasiteli ve tek afc(1.2) şekliyle aldim
Fakat bir sorunum var deneyim sahiplerinden yorum bekliyorum
Cap icin kullanilan peek malzemeden midir kutuplarda kullanilan izolatorlerden midir?cap icin kullanilan oringlerden midir?Isindigi vakit plastigimsi bir tat geliyor
Modu birakip bir müddet sonra soguk hali ile 3-5 firt cok guzel aroma var isinmaya basladiginda ise bu tat herseyi mahvediyor
Atonun temizliğini her zaman yaptigim gibi sicak su deterjan fırça üçlüsü ve iyi bir durulama ile yaptim
Bir muddet su icerisinde bekletsem(1gun misal) faydasi olur mu
Oring değişimi ise yarar mi?
Yahut zaman icinde kendiliginden gidiyor mu bu tat.
Tecrubelerinizi merak ediyorum ????

Geçmiş olsun ???? umarım bir şekilde çözülür.. gıcık ve sinir bozucu bir durum.
Bunu ben coolvape dvarw 16 ile yaşadım. İnsanı resmen buhardan Soğutuyor. Kötü bir durum maalesef ki.

Süt, sirke, alkol vs hiç biri o kokuyu gideremedi benim maceramda.

@murcix ustat niye kizdiginida yazsaydin ????
Senin yazilarini okudum oysa

Bu arada bilgi olarak ise yarar sanirim kullandigim sub two klonu urun burada yazilan bazi bilgileri okumuştum kiminin afc si kiminin malzemesi
Sub two ile ilgili bir bilgiye rast gelmedim
Veri olarak degerlendirilebilir benim tecrübem de

Ben su kaynatma isine bi koyulayim bakalim sonucu burdan gecerim yine ????

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt