• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu Major RTA Ön Talep Listesinde Olanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koba 

Admin
Nation
Merhaba,

Bugün ve yarın Major RTA ön talep listesinde olanlar için @Uzi Mods tarafından satış açılacaktır. Sipariş verirken not kısmına KULLANICI ADINIZI VE LİSTE SIRA NUMARANIZI yazmanız gerekmektedir. Bugün ve yarın KULLANICI ADI VE LİSTE SIRA NUMARASI belirtilmeden verilen siparişler iptal edilecektir.

Lütfen listede bulunan ve sipariş geçmek isteyen arkadaşlarımız bu başlığı takip etsin. Stok girişleri buradan duyurulacaktır.

Pazar günü, yani yarın 00:00 kadar listede bulunmasına rağmen sipariş geçmeyen arkadaşlarımız ön talep haklarını kaybedecek, @Uzi Mods sitesinden ilan edilecek genel satış stoklarına göre sipariş geçebilecek veya geçemeyeceklerdir.

Bilginize

Öncelik konusunda da lütfen kimse yanlış anlaşılmasın. Üyelerimizin yoğun istekleri üzerine @Uzi Mods bir parti daha çıkarma kararı aldı. Bu noktada değerli bazı arkadaşlarımız bir liste oluşturdular. Bu listenin öncelikli olarak cihaza ulaşması bu nedenle doğal ve önemli. Listeyi fark edemeyen, yeni haberi olan, veya diğer forum ESF'de bulunan kıymetli elektronik sigara kullanıcılarımızın bu konuda anlayışlarına sığınıyoruz. @Pineapple

Siparişini tamamlamış olanlar aslında bir başlıkta toplansa, @Uzi Mods 'un işini kolaylaştırırız. Tek tek listeden düşülebilir. Hatta şöyle olabilir, direk listedekileri etiketleyerek yeni bir başlık açılıp basitçe aldın mı, aldıysan sipariş no nedir diye sorulabilir. Sürekli liste güncellenebilir. Ben yaparım aslında bunu. Yapıyım mı :D

Aynı şekilde @Uzi Mods SBTV'ye ait, veya ona özel ürün yapan bir üretici değil, tüm elektronik sigara kullanıcılarının süreç içerisinde haklı takdirini kazanan bir Türk üreticidir. Türkiye'de yer alan iki forumda eş zamanlı veya sadece bir tanesinde bulunması bir tavır vs. değil, tamamen doğal olarak gelişmiş olağan bir durumdur.

@onepuffman iş sana düştü, kolay gelsin :)

Dün siparişi verip ödeme işlemini de tamamladık.
220 - @Greedy
Sipariş no: 1211

Biz yetişemedik listede ismimiz var ama alamadık ki :(

@Koba
Dün sipariş verdik ama mesaja talep listesindeki numaramızı vermedik? İptal mi oldu onlar.

60. Sira aldım ben de. Karton candır didim
Siparis no:1243

@Koba ben şuanda sadece siteyi bekiyorum hocam bir saati varmıdır stok açılmasının f5 yapıyorum her ihtimale karşıda :D

@onepuffman
152-amphissus
Sipariş numarası: 1263
Ödeme pazartesi
Ben sipariş heyecanından açıklama kısmına yazmamışım inşallah iptal etmezler mail attım hayırlısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt