• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Mods Major v2 Çözüm Merkezi

Merhaba çok memnun olduğum majorum pin yuvası yalama oldu ne yapabilirim sizce

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Komutanım fotoğrafta görülebilecek bir şey değil ne yazık ki, ben gözümle bile anlayamıyorum. Atomizerin 510 pin yivleri sanıyorum eriyerek yalama oluyor ve moda vidalanmıyor. Modun 510 pin yuva derinliğine göre de ya hiç tutmuyor ya az tutuyor, eskiden sorunsuz kullandığım modda haziran ayında yolda yürürken durduk yere atomizer çıktı bir daha da takamadım. Yedek modu aldım onda az da olsa tutuyor biraz da bastırarak kullanıyorum ama dönüyor. Durum kısaca bu. Tek çare base değişimi gibi görünüyor ama Ramazan üstadı da konuyla ilgili rahatsız etmek istemedim çünkü stoğunda da yok sıfırdan üretmesi gerekecektir.

Düşünüyorum dünden beri, çelik aynı çelik, 510 yuvalarıda hemen hemen aynı.
Nasıl bir erime oluyor dişlerde aklım ermedi.
Ama olmayacak demek değil. Sonuçta birden fazla atomizerde yaşanmış bu sorun.
Çok ilginç gelmesi bu yüzden. Ki yazan kişilerde tecrübeli sonuçta.
En iyi cevabı usta söyleyebilir bence.
@azash üstat sen yaşadınmı böyle birşey

Komutanım ben öncelikle mod kaynaklı bir problem olduğunu düşündüm, mod değiştirince onda da bir problem olduğunu gördüm. Sonra zamanında kız arkadaşıma da major v2 almıştım benim atomizeri tutmayan moda ona aldığım major v2 çok sağlam bir şekilde oturuyor. Ben de anlayamadım ama bir şekilde kullanıyorum diğer modumda.

510 vida sorunu malesef bende de var.
Elimde gündelik kullandığım 2 adet major v2 var(dı). Bir tanesi bir kaç ay önce kullanılamaz hale geldi. İlk başlarda picoya tutunmamaya başladı, flint ve revenger üstünde bir süre kullanabildim ama artık hiçbir moda tutunamıyor.
Diğer majörüm de moda takıp çıkartırken gevşek tutmaya başladı.
@Uzi Mods keşke stoklu 510 vidası üretse.

4 Majör, 4 ayri mod üzerinde bu sorunu yaşamadım.
2 arkadaşımız da şanssızlık yaşamışlar.
Deck altı parçanın (510 pin) temininde @Uzi Mods yardımcı olacaktır. Geçmiş olsun arkadaşlara
Ankara da sorunu yaşayan var ise bir öğlen buluşup Bendeki Majörlerden çözüm bulmaya çalışırız

Herkese selam @uzimods a ulaşamıyorum buradan mesaj attım dönüş yok, mail attım bir kez cevap aldım devamı gelmedi. Özelde Ulaşabileceğim başka bir kanal önerebilecek yada yardımcı olabilecek biri varmı?

Aynı sorun, aldıktan 10 gün sonra benim başıma geldi. Sadece bende olan bir durum olarak sanmıştım. Demek hatalı bir üretim süreci olmuş. Yiv vida yeri tutmuyor atomizeri.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt