• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu Major v3 ön sipariş ne zaman açılır?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
İllaki sıkıntılar vardır olmuştur olacaktır da üretim işi kolay değil farkındayız. buradaki hiç kimse nasıl aksaklık olur demedi demezde şikayetimiz de aksaklık yada ürün sorunları değil üreticinin bu kadar serzenişe rağmen bu kadar açıklama beklentisine rağmen ısrarla durum şöyle dememesi bu kadar kişinin kaale alınmaması

Derdin ne çocuk.
Bana niye sataşıyorsun. Yürekli olup etiketleseydin bari ismimi. Tatlı su kurnazlığıyla eveleyip gevelemeseydin ;)
Bende sana BigGreenApple mı diyeyim yani. Dümdüz etiketledim @BigEagle diye bak.

Hem sen bu aşağıdaki 7 Ağustos tarihli alıntı yazının sahibi değilmisin.
Hala bu konuda dolaşıp neden mesaj atıp duruyorsun ki.
Bu mesajın niyeti, ortamı gerip huzursuzluk çıkarmaktan başka bi amaca yönelik değil gibi duruyor.
Niye seni kaale alayım. Lafa bakıyom, sonra söyleyene bakıyorum, değmez deyip geçiyorum.

Özgürlüğün, benim özgürlüğüme kadar.
Saygı sınırını aşmamakta fayda var. ;)

Son düzenleme:
Saat farkını da düşünürsek, gecenin bir yarısı. Kıymetli dostlar, değil bir atomizer, bin bir atomizer için değmeyecek bir muhataplık durumu, çok sevdiğimiz, saygı duyduğumuz insanlarla ilgili yapılan yersiz yorumlar... Ne oluyoruz cidden? Atomizer üreticinin, demek ki sıkıntısı var, veya yok, bu mecranın nihai amacı major serileri değil ki... Evet, bende farkındayım, gecikti mi, gecikti, sıkıldık mı, sıkıldık, ancak üretici bu gecikmeye bilinçli şekilde yol açabilir mi sizce? Hiç sanmıyorum. Yani bize garezi filan mı var? Ya hu hepsini geçtim, velevki üretici çıktı ben vazgeçtim dedi, ne yapacağız, major yoksa esigara'yı mı bırakacağız? İnanın benimde bilgim yok, aylar önce prototipini kullanmaya başladım, ancak neden bu kadar uzadı, uzuyor gerçekten bir fikrim yok. Hasılı bizler buhardaşız, gerek yok, gerek yok, gerek yok....

Belki yarın , belki yarından da yakın
Üç vakide kadar da olabilir.
Falcıda v3 için yol görünüyor dedi.
Neyse şuan tahmin zor epey daha beklenecek gibi.
Benimde eski iştahım kalmadı.
Geçte olsa inş ürün elimize geçince ufak tefek sorunlardan arınmış , tam kullanıcı dostu bir ürün olur.

Bugatti Fransız?? İtalyan olup ilk almanyada üretim yapıp,sonra Fransa ya satılıp sonra tekrar İtalyanlara 1987'de satılan Modena Italya da üretilen, 1998 VW tarafından alınıp,şu anda Fransa topraklarında olan Molsheim da üretilen spor araba. İsmini İtalyan endüstri mühendisi Ettore Bugatti den almıştır.Fransa yada Fransız mühendisliği ile alakası yoktur.Üretim yeri Fransadır.Sahibi almandır.Tıpki Fransız Renault un Türkiye'de üretilmesi gibi.Başlıkla alakası yok,ama yazayım dedim :)

Ayda 4 atomizer değiştiren adamdım.
Berserker rda + pico squeze ve cold steel + kayfun 2019 şeklinde iki setup kullanıyorum. Dolapta yatanın haddi hesabı yok. İçim keyfini anca yakaladım. Sadece hem yerli üretime destek hem de majör satıp pişman olan birisi olarak bu atomizeri edinmek istiyorum. Belkide hiç hoşuma gitmeyecek. Yada elimden düşmeyecek. Bunu aslaa denemeden bilemeyeceğim.
Ama emin olduğum bir şey var. Ramazan hocam üretmekten vazgeçse bile kaldığım yerden mutlu mesut hayatıma devam edebilirim. Uzun lafın kısası çok da Şaapmamak lazım :) şakası bir yana hepimiz insanız ve hepimizin bir sürü derdi var. Ramazan hocamın belkide heyecanından olsa gerek tek hatası çıkarmaya karar verdiğinde bizlere haber vermesi. Ama lütfen amacı üzüm yemek olmayanlar insanları üzmesin. Kin,nefret,öfke bunlar toplumca en son ihtiyacımız olan şey.

Sevelim sevilelim...

Not : Buralarda olmazsam çıkınca bana haber verin :)

1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt