• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu Majörler tükendi, Minörlere yolculuk

@Uzi Mods un dikkatine : Minör beklentilerim.

Öyle bir ato olsunki ; yarımız 7 kat göğe çıkaralım, diğer yarımız 7 kat dibe gömelim.
Kavga çıksın. Maç yarıda kalsın. VARa gidelim. Federasyon istifa etsin. Yabancılar beğensin. Onlara satalım.
Bitti :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Kirmizi ile aramız çok çok iyi abi.
Aromasina bayılıyorum. Bir de Rayon pamuk deniyorum bu ara. O da biraz şekerli bir tad veriyor. Kırmızıyla ikisi tatlı tatlı gidiyor.
Kırmızıyı titanyum ve ss316L ile deneyeceğim şimdi.
Ama Kanthal performansı çok iyi.
Kırmızı geldikten sonra Ultemleri boşa çıkartti.
Renk sorunu olmasın diye, kırmızıya siyah cam ve siyah driptip takıyorum. :) Siyah driptipi bulamayınca driptipsiz içiyorum. Dudaklarıma batıyor ama olsun. Üzerine sarı driptip takip kullanmaktan iyidir :)

Uygun fiyatlı,mosfetli,ufak ve kibar (22mm) bir mekanik mod yapsanız keşke.Gus'un mekanikleri gibi :sneaky: (fiyatı benzemesin :ROFLMAO:) Mod aramaktan kurtarın artık bizi.:)

Konu hakkında hiçbir bilgim yok fakat atomizerin ufak tefek ayrıntılarını düşününce,mekanik modun üretimi çok daha kolay olur diye düşünüyorum.

Selam herkese. Majorümün camı kırıldı :( tekrar sipariş etmek istiyorum. ne yapmam gerekiyor arada sorup kaçayım ben :))

@Uzi Mods şu an tatlı bir koşturmaca içerisinde ;) Dünde görüştük. Bu sürede forum olsun, site olsun ufak aksaklık yaşanabilir, ancak dün olduğu gibi, bugünde, yarında çözüm odaklı bakış açısı devam edecektir.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt