• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket MTL'de Favori Tel Kalınlığınız Nedir?

MTL kullanımda tercih ettiğiniz tel kalınlıkları nedir?

• 24ga

Oy: 2 0.7%
  • 25ga

Oy: 1 0.4%
  • 26ga

Oy: 68 24.5%
  • 27ga

Oy: 78 28.1%
  • 28ga

Oy: 152 54.7%
  • 30ga

Oy: 26 9.4%
  • 31ga

Oy: 2 0.7%
  • 32ga

Oy: 7 2.5%
  • 29ga

Oy: 11 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    278
Salt kullandığım için ve kanthal tele göre daha hızlı ateşleme olduğunu düşündüğüm için (tamamen psikolojik de olabilir) Ni80 30-31-32ga tel kullanıyorum. Hem buhar istediğim şekilde ılık-serin oluyor hem yüksek ohm tutturabilmek için 8-10 tur atmamış oluyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam bendede majör v.1.1 var temco 28ga 2,5 klavuz 5 tur ayrık sarım - 0,92 - 0,95 ohm arası 12 - 13 wat arası kullanıyorum, tavsiye edebileceğiniz bir sarım varmıdır, geneldede hep tütünlü likit kullanıyorum, parliament blue 12mg j.vaper.

bende hep 28ga 2.5 mm. 7 tur 1.30 ohm 11 w kullanıyorum.
oxelight kardeşim böyle başlattı beni. öylede devam ediyorum.
diğer tel (30 ga) (nife80) (ss316l) (clapton) ve sarımları da denedim. en güzeli benim için böyle oldu.
soğuk buhar ve sıkı içim seviyorum :)
likitimde sek nbase ve Parliament benimde. % 80 bunları tüketiyorum
umarım faydalı olmuşumdur :)

ekleme : kullandığım atomizerler de Majör v.1 ve v.2

teşekkür ederim hocam, bende çok sıkı içim seviyorum, ılık, soğuk buhar favorim, biraz önce baktım elimde hep 28ga tel kalmış, farklı kombinasyonlar için david amcaya bir danışayım:) belki değişik kombinasyonlarda birşeyler yakalarız.

doğru vallaha, v2. için sitesine telefon numarası falan bırakmıştım, mesaj geldi lakin bir türlü siteden alamadım, hep stok yok yazdı, üyede olamadım siteye, bir türlü çözemedim, v.1.1 de yakın zamanda temin ettim bir arkadaşımız sağolsun kırmadı beni elindekini zorla almış gibi oldum.:) bir sürü atomizer denedim, ama majörün hem boğaz vurumu hemde aroması gerçekten hoşuma gitti, şimdi favorilerim expro v4, dvraw mtl 22, birde majör oldu üçünede aynı sarımla farklı likitler koyup bir ondan bir ondan takılıyorum:)

şöyle cevap vereyim ikisini de denedim. ikisinden de 4 set vardı. şuan 4 Majör 1 FeV var :)
beğeniler kişiye özel olduğu için çok fazla tavsiye vermeyi, illa şunu al demeyi pekte uygun bulmuyorum.
herkesin beğenileri, beklentileri farklı sonuçta :)

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt