• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket MTL'de Hangi Tel Çeşidini Kullanıyorsunuz?

MTL'de Hangi Tel Çeşidini Kullanıyorsunuz?

• Clapton 1,2 ohm üzeri

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    43

GaziHazar 

Moderatör
Council
Doğrulanmış
Eski anketlerde sorulmuş soruları güncelleyerek yeniden sormak istedim :)

Ekleyelim hocam nife30 / ss304 / ss430

Kalinlik araligi 27-29 yeter mi

Bu mtl de aroma artmasi icin clapton mantikli degil mi? Her kez duz tel secmis yorumlari alalim 😄😄

Aroma ve buhar doygunlugu icin bence de clapton. Ama bir cok kisi pahali oldugunu dusunur. Ben 9 tel ile 1 yili rahat rahat devirebiliyorum 😂😂😂. Tabo rba rta denemelerinde murdar etmezsem 🤭🤭

kanthal ile başladım. dani alınca TC nife30 a geçmiştim. ancak dani microda heat protection diye bişe varmış 2 hafta oldu keşfedeli. TC den daha güzelmiş. ni80 ile tadından yenmiyor

Bu kullandığımız modların özellikleri ile alakalı bir konu var mı? Bende thelema solo var mesela ama sadece watt ayarında kullanıyorum içinde başka modlarda var ama bilgim yok malesef :(

kullanıcı klüplerine bakabilirsiniz. ya da forum arama alanında dna60 / dicodes / dna75c vs gibi çip isimleriyle aratabilirsiniz. ya da anketlerde yorum ksımlarında küçük detaylar var. ancak toplu halde hatırldığım kadarıyla yok.

dicodes için aşağıdaki konuyu buldum

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
başlık açacak kadar bilgi sahibi değilim malesef. ama buradan şu anki deneyimlerimi yazayım. ben ni80 i 0,70de sarıyorum. heat protectionda soğuk buhar alıyorum. ve sardığım tel 3 - 4 tank dayanıyor. likit safirin dirifter aroması olmasına rağmen.

likit drifter bar pineapple peach mango
exprt mod : on
içim seçeneği HtrProt 5
14W
atomizer : kuma
ilk başta sanki tuşta temassızlık var bi ateşliyor bir kesiyor gibi gelebilir ancak alışınca sorun olmuyor.

IMG_5019.JPEG3. tankın sonunda pamuk ve tel

IMG_5023.JPEG4. tankın sonunda pamuk ve tel

@pisiali hiç denememiştim o modu. buhar doygunluğunu da ölçmek lazım. acaba claptonda çalışır mı?
bir de boost modu açıkken de kullanılır mı 🤪

MTL için
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
kullanan varmı bende 28. var ama onla olmaz . DL için yapıyorum güzel oluyor ama MTL için yapamadım. tavsiye veren olurmu.

Atodan atoya ve ılık buhar mı soğuk buhar mı isteklerime göre 26-27-28 ga arasında gezinirim

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt