• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler The Collection Vape Likitleri Yorum ve İnceleme Alanı

serbest 

Doğrulanmış
Merhabalar, tedarikçilerimizden @The Collection Vape 'nin tester setini inceledim.

4008

Milky ile başlayayım, @ExEiseiHei hocamın yorumlarından hareketle tester seti sipariş ederken ayrıca bir 60ml Milky koymuştum sepete. İyi etmişim. Markanın benim en sevdiğim ürünü oldu, bir yıldır her türlü likiti içerken şöyle süt ya da hiç olmazsa süte benzeyecek tatlar aradım durdum. Tester set gelir gelmez tanka ilk döktüğüm likit bu oldu, ilk pufu alınca da "ooo olmuş" dedim. Süt, kurabiye, hindistan cevizi evet ama asıl vurucu tat olarak süt içeriyor; pastörize falan değil, analarımızın yatmadan önce bir bardak içirdiği sıcak süt tadı geliyor ve genelde likitlerdeki süt ve süt içerikli aromaların aksine ne bayıyor ne de farklı bir tada dönüşüyor. Alttan hindistan cevizi ve kurabiyenin tadı alınıyor. Benim için tüm gün içilebilir likit, tam bir pastane likitinden ziyade mandıra likiti diyeceğim çünkü içerdiği süt tadı gerçekten aradığım şey. 60'lığı henüz açmadım.

İkinci olarak Lemon Art doldurdum tankı temizledikten sonra, evet orijinalini yakalaması zor bir tarif hepimiz biliyoruz. Her yorumda farklı bir nokta önplana çıkıyor orijinalin aksine, orijinaldeki limon - hamur/beze dengesini çok seviyorum. Klonlarda ise hamurdan/bezeden/kremadan ziyade limona ağırlık verenlerden hazzetmiyorum. The Collection Vape'nin yorumunu kendi açımdan beğendim, çünkü limon tadı da krema/hamur/beze tatları da ortak bir dengede. Limon aroması daha önce içtiğim klonlarda rastladığım tatlardan hiçbirine benzemiyor, ekşiliği hissettirdiği gibi aynı zamanda epey şekerli de geliyor. Sanıyorum normalde Lemon Tart sevmeyenler sevebilir bu likiti. Yine benim açımdan tüm gün içilebilir bir likit olmuş.

Geldik Toasted Mix'e, normalde içemediğim Calipitter Cow gibi kuruyemişli likitlerin tuzağına düşülmemiş. Fıstık ya da fıstık ezmesi kokusu ve tadıyla dolu bir likit değil. Aksine çok yerinde bir kavruk kuruyemiş tadı (fındık fıstık ve ceviz karışımı gibi) karamel ile tatlandırılarak elde edilmiş. MTL'de deneyen herkesin beğeneceğini düşünüyorum, Zıkkım ve benzeri tatlardan ziyade bu likit bana E-Liquid France'leri çağrıştırdı. Tıpkı Supreme gibi sabahtan akşama ve günlerce sıkılmadan içilebilir bir likit olmuş. İkinci favori ürünüm.

Honey Nuts ismi nedeniyle yine taraflı yaklaştığım bir likitti, balı normalde çok seven, kaşıklayan - içen birisiyim. Ancak bu likitte aradığımı bulamadım, bal tadı kuruyemişle çok güzel yakışmış olmasına rağmen sanki biraz geride kalmış gibi geldi bana, baldan çok karamel tadı aldım. Ancak bu likit kötü demek değil, benim damak tadıma göre farklı oranlanmış. MTL olarak yine tüm gün içebileceğim bir likit. Bal/tütün likitlerinde bal biraz daha fazla olursa mesela bayılarak içiyorum. Kuruyemiş sevenlerinde denemesini öneririm.

New Castle, Castle Long orijinal ve klonlarını çok sevmeme rağmen tam istediğim etkiyi yaratmadı bende. Hindistan cevizi önde hissettiriyor olmasına rağmen orijinalinden bile kompleks bir tarif olmuş bu, bütün tatlar dengeli olarak var likitte ancak hissetmek için oturup düşünmek gerekiyor içerken. Yalnız içindeki hindistan cevizi aroması gerçekten güzel, ülkemizde satılan aromalardan hemen hepsini tekil demlememe rağmen buna yakın bir tad henüz bulabilmiş değilim. Bu likitte, indirim başlığında demiştim Avrupai bir tat olmuş. ELF likitleri gibi birden fazla tadı barındırıyor, bizdeki tek ve baskın lezzette aromalar içeren tariflerden ziyade. Tüm gün içilebilir.

Kahve likiti arayışında olan çok fazla buharcı var, kimyasal yönünden bilgili değilim işin ama düzgün kahve aroması bulmak ve likitte tadını açığa çıkartmak epey zor anladığım kadarıyla. Daily Coffee @ExEiseiHei hocamın dediği gibi zaten kahveli misbon aromalı sonuç olarak, bu onu başarısız yapmıyor. Tüm gün içilebilir, baymayan güzel bir lezzet olmuş. Hafif tatlı kahve aroması sevenlere öneririm. Bu arada bir gözlemim daha var bununla ilgili: bir tank yani 3ml içtim ancak içtiğim diğer kahveli likitlerin aksine tel-pamuk kirlenmesi çok çok az olmuştu.

Red Absinthe diye bir içecek olduğunu açıkçası likiti öğrendikten sonra araştırıp öğrendim :). Absinthe biliyoruz ama kırmızısı da oluyormuş, gelelim likite; yine @ExEiseiHei hocamın dediği gibi Vampire Vape Pinkman beğenenler bunu beğenecektir, karakter olarak epey yakın likitler. Vampir'de greyfurt ile sağlanan hafif acımsı/nötrleyici tadı sanırım bu likitte absint ile sağlamışlar. Aslen ferah ferah DL olarak tüketilmesi gereken bir likit, MTL'de tadını bu kadar alabildim. Tüm gün içilebilir.

Turkish Gambit gibi likitleri normalde MTL'de pek beğenemiyorum ama bu öyle değil, bu çok güzel ve özgün bir tat olmuş. Hem DL hem MTL içilebilir, tüm gün içilebilir. Tart baskın elma tadı kendisini tam Gambit'e yakın yapmıyor ancak OHW'nin Muffin Man'i gibi sırf şeker içeren bir likitte değil. Üçüncü favorim oldu markadan.

Tropicana muhtemelen DL'de ferah bir içim verecek, MTL tüm tatların altta kaldığı bir likit. Benim açımdan şekeri biraz fazla diyebilirim ancak meyve/kokteyl sevenler doğrudan beğenecektir. Benim için tüm gün içilebilir bir likit değil.

Berry Mix
yine MTL'de boşa küreklediğim bir likit oldu ama Tropicana'ya göre tatları çok daha rahat alınan, hafif ekşiliğin ağızda kaldığı yazlık ve rahatlatıcı bir tarif olmuş.Turunçgiller içermesi sanıyorum bunu Tropicana'nın bir tık üzerine taşımış. Tüm gün içilebilir.

@The Collection Vape 'nin tester setinde olmayan lezzetleride bir sonraki siparişimde temin edip yine yorumlamayı planlıyorum. The Collection Vape likitlerinin hiç olmazsa tester setini bir defa alıp denemeden es geçmeyin. Çünkü bizim yerli üreticilerimizde pekte alışık olmadığımız birden fazla karmaşık tadın dengeli bir şekilde sunulduğu tarfileri var ki birkaç yerde Avrupai deme nedenim bu, E Liquid France benzeri kompleks tatları bir defa alabileceğiniz değişik ürünler, özgün tarifler ortaya konmuş. Belki çok aradığınız bir tadı bulabilir ya da beklemediğiniz bir likiti çok beğenebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

eline sağlık üstad

Hakikaten elinize, dilinize, damağınıza sağlık... Çok güzel bir yorum olmuş... MTL - DL ayrımı yapmanızda ayrıca şık olmuş... ;)

Tester setleri sanırım sitelerinde yok.. Forumda da ilanını göremedim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Merhaba, amaç avrupai olması vs. değil zaten. Burada amaç sizlere en iyisini sunma gayreti. Üzerinde olması gereken bilgiler mevcut, avrupai olması amaçlı değil zaten yurtdışında da satışımız var. Uyarıların hepsi, ortak bir dil olarak ingilizce yazılıyor ve olması gereken tüm bilgiler mevcut.

Ortak dil ingilizce konusunda 3 sayfa yazı yazarım, 45dakika da laf ederim o ayrı mevzu da yurt içine sunulan ürünün neden ingilizce ibareler uyarılar içerdiği konusunda da pek bir fikir yürütemedim.
Geneli mi böyle bilmiyorum ama arkadaşım vasıtası ile elime geçen likitte nikotin oranı dahil pek çok şey yazmıyordu. belki taban olarak kullandığınız etiket aynı içerikleri belirttiğiniz etiket farklı onu bilahare ekliyorsunuz ve bendeki şişeye dalgınlığa gelmiş eklenmemiş ama bilemedim :)

Likitiniz gayet güzel, şişeleriniz çok şık ama işte benimki de şahsi hüsnü kuruntu :)

Tabi doğrudur yazılar yazabilirsiniz belki hatta biz de faydalanabiliriz. Sadece yurt içine sunulmadığı için ingilizce baskı yapıldı. Her yere ayrı bir baskı maliyetlerini de göz ardı etmemek lazım malum. Tüm ürünlerde nikotin oranları yazıyor. Bir fotosu varsa gönderirseniz sevinirim. Zaten öyle olmasa bizim işimiz çok ama çok zor olurdu. :)

Ekli dosyalar

• 1558138875143489947026018002305.jpg
    1558138875143489947026018002305.jpg
    30.4 KB · Görüldü: 106
  • 15581388971222616678144892775210.jpg
    15581388971222616678144892775210.jpg
    30.8 KB · Görüldü: 104
  • 15581389067001081512025515474954.jpg
    15581389067001081512025515474954.jpg
    31.7 KB · Görüldü: 100
  • 15581389872487081618713884353836.jpg
    15581389872487081618713884353836.jpg
    28.6 KB · Görüldü: 98
Çok teşekkür ederim sağolun @Turk onlar hediye olarak hazırlanmış ürünler etiketler 60 ml etiketlerini kullandık maalesef, bir tanesini söktüğünüzde görebilirsiniz. 30 ml ürütemimiz şu an olmadığı için mecburen 60 lık etiketler geldi onları etiketlemek zorunda kaldık. Dikkatiniz, tavsiyeniz ve samimiyetiniz için minnettarız.?

1,928Konular
128,697Mesajlar
9,870Kullanıcılar
drragonSon Üye
Geri
Üst Alt