• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Mods Uzi Mods Hakkında S.S.S

cuma günü açıklama yapılacak denilmişti umarım yapılacak olan açıklama dün atılan fotoğraf değildir :D

Sıcak buhar sevmem ortalama aroma ve iyi bir boğaz vurumu için paket 1 yeterli olur mu. Paket 2 zaten kalmicak galiba kaçırırsam üzülmeyeyim diye soruyorum :)

Ato mato konusunda yeniyim, podmodcuyum aslinda. Allahtab bu majoru daha bir hafta once kesfettim ve bekleme basladim, ne diyeyim allah sabir versin agustostan beri bekleyenlere :giggle:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Evet doğrudur baskan soylediklerin ama ben bu forumda yeni olsam da yeni adam degilim iyi kotu konuya dair disaridan da fikir sahibiyim
Yeni versiyon ile ilgili gectigimiz yilbasindan sonra soylentiler baslamisti zaten ki usta bununla ilgili basligi martta acmis olmasıyla soylentileri doğruladı.Hatta burada bahsi gecmeyen bacada ufak degisiklik ve ultem malzeme kullanılması konusuyla alakali da soylenti vardi ????
Velhasıl epey bir zamandan bahsediyoruz sanirim ☺️

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Tabii ki öyle başkan,benim sozlerim yanlış anlasilmasin lütfen ki zaten dün ustanin paylasimina cevaben
-Sağlık muhim,sen iyi ol gun bu beklenir gelir demiştim
Hatta akabinde biz isin muhabbet kismindayiz sen bize bakma demiştim seni de katarak ????????????
Usta da cevaben bununla alakali yeni bir baslik acip tüm sorulara cevap vericek şekilde bir paylasim yapacagindan bahsetti
E ustaya da naif ve tatli bir sekilde takildim hatta O da bunu anlayip cevap verdi ki istese vermezdi bile
Velhasıl koca koca adamlariz ufak işlerle ugrasmaya gerek yok bekledik bekliyoruz bekleyecegiz ????????????

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt