• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu Uzi Mods Majör RTA Ön Talep Listesi ve Satış Hakkında

Koba 

Admin
Nation
Arkadaşlar,

Ön talep listesine adını yazdıran 287 arkadaşımız bulunmaktadır. Bu listede bugün alım yapmış olanlar olduğu gibi, henüz alım yapmayan arkadaşlarımız olabilir.

Bu arkadaşlarımızda cumartesi ve pazar dahil tek tek kontrol edilerek ürünleriyle ilgili stok ayrılacak ve sipariş girişleri alınacaktır.

Bu listeye dahil olup, listeyi takip etmeyenler, vazgeçenler olacağı gibi, öncelikli satışı kaçırmış olanlar bulunanilir.

Bu nedenle cumartesi ve pazar günü bu listede bulunan arkadaşlarımız tek tek kontrol edilerek öncelikli satış stoğuna ulaşıldıktan sonra pazartesi genel satışa başlanacaktır.

Aylardır bu listeyi takip eden, isim yazdıran arkadaşlarımızın mağdur olması söz konusu dahi değildir. Bu konuda değerli arkadaşımız ve üretici @Uzi Mods zaten defaatle gerekli açıklamayı yapmıştır.

Bilginize.

Kontrol icin gerekibilir diye yaziyorum. Ben siparisimi verdim pazartesi odeme yapilacak. Siparis numaram 1233

Ben henüz sipariş veremeden bütün stoklar bitmiş. :) Listede 56. sıradayım. Stoklar yeniden açılacak mı @Koba

Dün akşam yaşanan İnternet yavaslandigindan dolayı bazı sorunlar yaşadım. Sipariş verirken 1 kere dondu. Sonra girdim yenisini verdim. Bugün Bi baktım 2 tane siparişim var gibi görünüyor. Benim talebim 1 adettir. Almak isteyene engel olmamıştır inşallah bu durum. Bundan sonra da sıkıntı olmasın diye 1240 olan siparişi iptal etmenizi rica ediyorum. Diğer siparişim ile ben devam edebilirim

#1262 cam tank açılmayınca ben olsun stoktan değil siteden kaynaklı problemdir diye düşünüp 2 adet cam tank fiyatı + karton kutu atomizer ücreti ödedim @Uzi Mods ddikkatine.

#1157 Bende aynı şekilde cam tank ekleyemeyince sipariş bedeline +20 TL ekleyip yolladım dikkate alınırsa sevinirim.

Merhaba, dun aksam siparis veremeyenler icin nasil bir yol izlenecek? Tekrar stok ne zaman acilacak?

Mayıs ayında sadece drop kit aldım. 1. paketi sadece drop kit hariç nasıl alabilirim. sitede stokta yok. Hangi paketi ne kadar ödeyerek alıcam. Drop kit Mayıs ayından beri çekmecede yatıyor. :(

Dün gece ultem çatı altına girmek pahasına siparişimi verdim.
Biraz önce de enpara sahibi olmanın avantajıyla ödememi yaptım.
Arkama yaslanıp kargonun gelmesini bekleyeceğim.
Beni de sıralamadan silebilirsiniz @Koba @Pineapple @Uzi Mods @Siyah
Sıra no 9 yyavuz1907

140 ehy - 1258 sipariş no.
@Uzi Mods üstad alışverişi tamamladım, mailde geldi. Ancak hesap oluştur seçeneğini aceleden es geçmişim. Sıkıntı olmaz değil mi, burdan hatırlatayım tekrar. Takip edemiyorum siparişi.

#25 frantikk
1172 standart paket ve 1310 yedek cam alındı. Listeden silebilirsiniz (y)

Liste sıra : 43.serkans1
Sipariş no: 1298

Ödeme:pazartesi sabah hesapta olacak. (Sipariş açıklama kısmına buradaki liste olayını yazmayı unuttum)

Liste Sıra: 138 Blackdreams
Sipariş No: #1278 , #1169
Normal kutu iki adet eklenemediği için iki ayrı sipariş verdim

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt