• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

• 1-Efkar

• 2-Moby Labs.

• 3-Mest

• 4-The Collection

• 5-Oops

• 6-Lotus

• 7-Vega Buhar

• 8-Sky Vape

• 9-Jvaper

• 10-Smoke Hunter

• 11-Heisenberg

• 12-İstanbul Likit

• 13-Gastly Likit

• 14-Brand No 35

• 15-Likitless

• 16-Likit Merkezi

• 17-Manhattan Likit

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Birden fazla seçebilsek daha iyi olurdu sanki. :) Bu arada The Collection'ın tedarikçi bölümü niye gözükmüyor? Sadece o da değil başka gözükmeyenler de var. Uzun süredir bakmadığım için dikkat etmemiştim.

Manhattan likit kullanıyorum genelde ama buralarda bilen var mıdır bilemiyorum.

Oops Tutun ve pastanede üstüne tanimam, her likitini alip denemistim, içilmeyecek 1 tane bile likiti yok, damak tadima uyanlarla 1 senedir devam ediyorum. Premium kalitesinde ne aromadan nede nikotinden kaçmadan işin hakkını veriyor adamlar

Son düzenleme:
Bana sigarayı bıraktıran likit Efkar dı , özellikle Silahlı Kuvvetler likiti favorimdir. Bu likit sayesinde 2 sene ateşli içmemiştim. Tiryaki ve Rahvanıda seviyorum. Malesef sonradan ateşliye geri döndüğüm için esigarayı bırakmıştım , şimdi 2 hatadır tekrar esigaraya dönüş yaptım ateşli ağzıma sürmedim :) eskiden kalma Silahlı Kuvvetler ve Rahvan likitlerim vardı onları kullanıyorum. Ben sert tütün tadı veren likit seviyorum , şimdi baktım Çevik Kuvvet diye bir likit çıkmış , ben aldığım zaman yoktu galiba bu likit , yüksek sertlikte olduğu belirtiliyor tam benlik :) yakın zamanda sipariş geçeceğim inşallah hocamızdan :)

Şu zamana kadar, Efkar, Oops, The collection, Mest likitlerini denedim. Bu konuyla farkettiğim moby labs ve lotus denemeye niyetlendim, bir ara denerim. Denediklerime gelecek olursak... Mest, bir kere siparişim oldu, çok uzun zaman geçti tam hatırlayamıyorum ama muhtemelen beğenmişimdir yoksa unutmazdım adından bile bahsetmezdim. The collection, 2 farklı tütünlü, 2 farklı meyveli, bir de hem tütün hem meyve içerikli siparişim oldu, çok beğenmiştim ama nedendir bilmiyorum bir daha siparişim olmadı. Efkar, bir arkadaş aracılığıyla 3 çeşit likitini elde ettim birini içtim diğer ikisi 1 senedir yatıyor. ???? oops likit eski adıyla 1511 zamanında düzenli bir kaç siparişim olmuştu onda da son siparişimden iki tanesi yatıyor 1 senedir. 1 senenin belki de 1,5 senenin esprisi, face gruplarına saldırılardan sonra yavaş yavaş soğumaya başladım zamanla koptum buhardan. Son 2-3 haftadır hem mtl hem pod ile yeniden tutunmaya çalışıyorum.
Özetle kullandığım 4 markanında tükettiğim her likitini gayet beğendim. Efkarın tiryakisi, oopsun tamo ve blizzard favorilerim...
Çok uzun oldu sanırım kusura bakmayın. ???? Cümleten keyifli buharlar...

Uzunca bir süre Premium likit kullandım. Manhattan denedim mesela ben AmberMısk 'i severim MTL için Kavunlu bir likit herkes severmi bilmem.
Opps, efkar, Gastly The Collection Lotus ...bu listede olmayan birçok yetli likit üreticisinden de likit aldım. Trabzonda Semih'in tribecasını unutmam mesela . uzunca bir süre tükettim.

Şimdi ne yapıyorm; Oleon Bio Carlo Erba Ve Chem Üçlüsüne Arıon DIY kitler ve Noname DIy kitler ile takılıyorum hlaimden memnunum. Tabi bObAs'ım her zaman vardı:))

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt