• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu Heyecan Başlıyor

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Siz de çözüm merkezini okuyabilirsiniz hocam. Kısaca şöyle söyleyeyim, oringler görevini tam anlamıyla yapamayınca, kalın oringler camı çatlatıyordu, ince oringlerde camı tutmuyordu. Atonun sabit stabil kalmasını da oringler sağlıyor. Kullanıcılar, bende dahil olmak üzere, oring altlarına iplik sardık.

Ben böyle ara ara gelip majörü gömüyor gibi gözükebilirim.

Majör severler bana sövüyor da olabilir.

Yaşadığım pozitif tecrübeler 1 ise negatif tecrübeler 10.

Kimileri için sorunlar önemli değildir, çözülür içimi iyi olsundur. Benim için içimi iyi ato bulunur atomizer sorunsuz olsun. Ben bu kafadayım.

Para verip sıfır aldığımız ürüne modifiye yapacaksam hiç almayayım daha iyi kafasındayım.

Daha da yazmama kararı aldım majör hakkında. Yanlış intiba bırakmayalım insanlara. Keyifli forumlar ????

Ben de diğer üretici ile benzer sorunları yaşadım üstadım. İlk çıktığında almamaya yeminliyim artık. :D
Neyse ki Major'de şansım yaver gitti de tamamen sorunsuz bir Major geldi. 3.'yü de uzunca kullananların yazdıklarını okumadan almam bu saatten sonra. Belirttiğiniz gibi para verip aldığım ürünü kendim modifiye edeceksem almamayı tercih ederim.

24 mm gibi duruyor sankim. Öyle ise sevemem, sevmesem de alamam.
(Bu yazıyı sahip yazmadı, yazan pico. :) )

Son düzenleme:
Bu atomizeri nasıl tedarik ederiz6ve fiyatı ne acaba sıfırı

Henüz satış duyurusu veya ürün ile ilgili bir bilgi verilmedi üreticimiz tarafından.
Biz burada eski ürünü ve üreticiyi seven bir kısım insan kendi kendimize gaz veriyoruz :)
Bir önceki ürün olan Majör V2 satış başlığı bu forumda açılmıştı.
Muhtemelen bu ürün de satış aşamasına geldiginde forumda duyurusu yapılacaktır.
İyi günler dilerim.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt