• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu Heyecan Başlıyor

Beklediğim Ato,öncekileri hiç kullanmadım,umarım beklentilerimize cevap verir.

Merakla bekliyorum, ön sipariş listesi olsa da orada beklesek :)
Şaka maka v2 sırasındaki heyecandan çok talep-baskı-rica oldu, süreci kötü etkilemiş olabilir. Yeni ato das boot misali sessizden geliyor ????

Komple bf rda olayına girmiş biri olarak bende heyecan ile bekliyorum

Biraz önce az kalsın başka bir yerden spica pro yu ikileyecektim,kendime ama dur bekle majör gelecek onu alırsın dedim.Şu anda bir mod boşta duruyor.Dediğim gibi haberler güncellense,resim eklense,beklenti artsa güzel olacak.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Her yılbaşı kendimi şımartıp o yılın ürünlerini almaya çalışırdım. Bu yıl da gözüm ion v2 ve penodat v2 deydi. Çok sınandım almak için. Fakat majör aşkına vazgeçtim. Majör alacağım, bekliyorum. Ramazan hocam bir ses ver bize de heyecanımız daha bir artsın @Uzi Mods

v2 de de boyle heyecan yaparak beklemiştim yine aynı heyecan ile bekliyorum. v2 yi gereksiz yere sattım ama bunu satmayı asla düşünmüyorum. muhtemelen v2 de yaşanan durumlar yüzünden güzel iyileştirmeler olacaktır diye tahmin ediyorum.

Yeni bir mtl ci olarak heyecanla bende bekliyorum. Daha önce hiç kullanmadım ama nedense beni kendisine çeken bir güç var kendilerinde engelleyemiyorum ????

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt