• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler The Collection Vape Likitleri Yorum ve İnceleme Alanı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Siz bize dolandırıcı diyeceksiniz, siz bize bir sürü şey söyleyeceksiniz bu mu hoş ? Neden öm ile yazdınız ? Bende size kalabalıkta yapılan kabahatin tenhada özrü olmaz buyurun orada özür dileyin dedim.
Deneyeceksiniz ve sonra bu mecrada dolandırıcı falan filan diye yazacaksınız. Ben öyle duydum, ben öyle bildim ile olmuyor maalesef.
Biz 10 yıldır emin olunuz ki sizlerin hiç tahmin edemeyeceğiniz siz daha 9-10 yaşınızdayken bir çok şey başarmışız.
Tekrar size iyi günler dileriz. Müşteri hizmetlerimiz çoook uzun yıllardır hizmet veriyor ve vermeye de davam edecek merak etmeyin gönlünüz ferah olsun. :)

Likit konusunda kullanım konusunda birilerinin damak tadına uymaması veya bir sorunla karşılaşması ile zan edici kelimeler doğru bulmuyorum uzun süre bu marka üzerinden alışverişim. oldu
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
teşekkür ediyorum bilgilendirme için. Gereçtekten zamanında severek kullandığım likitti ve tekrar tercih edeceğim bir adres olacak

@Drgvape bilinçli bir karalama yapmadı, ve hatta duyumları başta @The Collection Vape olmak üzere duymamızı, değerlendirmemizi sağladı. @Drgvape diyor ki; böyle böyle şeyler dönüyor bazı mecralarda, sağolsun @The Collection Vape 'de geldi, münferit hadiseler olabilir, biz buradayız dedi. Konu bu kadar basit, üzerine şahsi bir şeyler inşa etmenin, veya arkasında bir şey aramanın anlamı yok. İlk başta yazdığım gibi, @The Collection Vape en eskilerdendir, ve tercihleriniz arasında bulunabilir.

benim yorumum 2-3 yıl öncesine dayanıyor arkadaşlar güncel olarak satın alıp bir deneme yapmadım yaşadığım şeyleri anlattım tam tarihini hatırlamasam bile hatta yaşadığım dönemlerde bir başka forumda da aft konusunu açıp bilgi istemiştim, Çok üstüne duruldu hatta arada hala benim konum hortlatılır bu sorunu yaşayanlar (aft) tarafından ve konu genelde aroma-pg suçlamasıyla biter, benim de şüphem kullanılan pg nin bana dokunduğuydu. Dolayısıyla benim söylediklerimden yola çıkarak asla alınmaz veya tercih edilmemeli diye düşünmenizi istemem deneyerek kendi damak tadınıza uygun bir satıcı-üretici bulacaksınızdır illa ki, bu yolda collectionu da tatmanızı tavsiye ederim bakın dediğim gibi o old castle likitini hala mumla arıyorum :) hazır old castle demişken ben biraz daha likit merkezini sıkıştırayım da şu castle longa acı katsınlar

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt