• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler The Collection Vape Likitleri Yorum ve İnceleme Alanı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ve o şahısla ilgili çok fazla olumsuz yorum gördüm müşterilere tavrı üstelik bir kaç yerde haklarında dolandırıcı denildiğini de gördüm ürünü göndermiyormuş ya da ürün kargodan geri dönüyormuş ama para iadesi yapılmıyormuş ????

@avc selamlar.
Ben Vega dan Lemon tart salt kullandım aromayı gayet iyi şekilde veriyor. Ben meraktan aldım ama en kalitelisi de olsa benim damak tadıma hitap etmiyor limon. Arkadasımda aynı yerden limon tart aldı, beğendiğini tekrar alacağı söylemişti.

ismini duyunca anılarım canlandı eskiden yeni başladığım vakitlerde tanıştım collection vape ile fiyatları dönemine göre uygun ve kampanyaları çok iyiydi fakat gel gelelim siparişin geldiği o güne... aldığım 6 likitten tek beğendiğim old castle oldu hatta tadını unutamam hala, likit merkezine clonunu yapsınlar diye acılı castle long yapar mısınız dedim :) bir kaç gün geçti güzel güzel kullanıyorum diğerlerinde aromanın eseri olmamasına rağmen para verdim diye kullanmaya devam ettim, sonrasında ağzımda bi yara çıktı baş parmağım kadar bir aft ve ne hikmetse sadece o aromasız dediğim likitlerden sonra oluştu bir süre ara vermem gerekti. Ardından tekrar başladığımda tekrardan kalan likitlerden içmeye başladım bilin bakalım ne oldu :) tekrar baş parmağım kadar aft günlerimi zehir etti. Bir daha da tercih etmedim, bu da böyle bir anımdır efenim.

Bu mesajlara katılmıyorum, insanları yanıltmayın. Kurulduğu günden bu güne aynı kişi tarafından yönetiliyor. Kalitesi yine ilk günden bu güne aynı şekilde devam ediyor. Yaklaşık 2000 liralık alışverişim olmuştur, herhangi bir sorun ile de karşılaşmadım.

IMG_0287.jpegBu bendeki eski bir likiti ve gerçekten zevk alarak içiyordum o zamanlar şimdi deneyip almadığım için birşey söyleyemem
ama ürünün arkasında olan bir satıcıydı ilgili alakalı ve yardımcı olan
Ben sağlık yönünden veya başka bir konudan hiç olumsuz yönden etkilenmedim ve bir çok likitten daha güzeldi bunlar benim şahsi fikrim

Öncelikle merhaba,yazdığınız yazıyı kınıyorum. İşletme halen aynı kişiler tarafından onurla ve gururla devam ediyor. Dolandırıyormuş kelimesi çok büyük bir hakaret olarak algıyoruz. Dolandırıcılık ile itham etmek, benim sizi başkalarının pazarlamacısı, üçkağıtçı ve yalancı demek gibi bir şey. Müşteri hizmetleri sıfırmış demeniz de tecrübeniz var ise buyurun paylaşın öyle uzaktan atıp tutmak ve suç isnat etmek onurlu bir davranış değil. Biz kalkıp size şimdi hırsızmışsınız desek doğru bir yaklaşım mı olur yoksa çamur at izi kalsın mı olur ?
Nereden ne duydunuz, ispatla ve ne olduğunu söylemekle yükümlüsünüz.
Bu yazdığınız yazıları 50 TL karşılığında yazıyorlar, yıllardır bunları biz biliyoruz ama galiba siz çok acemi ve yenisiniz. Yapıyormuş, göndermiyormuş, müşteri hizmetleri sıfırmış mış mış. Ayıptır aynı zamanda da günahtır.
Yok işletme yine aynı kişinin kendisi sürekli yurtdışına gidip gelir ve birebir daime ilgilenir. Müşteri hizmetlerinde olan arkadaşlar belki o şekilde ifade etmeye çalışmıştır.
Bu verdiğiniz cevaba şahıs da karıştırmışsınız, ben de sizin hakkınızda çok şey duydum çok örnekleme yaparım ancak @Koba nın dostluğu ve konuya hakimliği yüzünden ağır konuşmayacağım.

Hocam kişiye özgü bir şey değil mi ben mi yanlış biliyorum kullanıcı da hata var burada Colletion tanımam bilmem ama bütün lilitlerini denedim beğendimde oldu beğenmediğimde ama bu satıcıyı iyi yada kötü yapmaz
(Belkide arkadaşımızın tamak tadı değişti bilemeyiz kullanıcı deneyimi ????)

Öyle ekran görüntüsü ile yazılanların resmi ile olmuyor, kimmiş parasını alamayan ya da karşısında muhatap bulamayan söyleyin bilgisini verin de bakalım parasını
almış mı alamamış mı, yoksa kargoda kendi hatası yüzünden geri dönmüş ve neticesinde ne olmuş.
Anlaşılan sizin amacınız mesnetsiz iddialarda bulunmak. Sizin nikinizle ilgili de bir çok şey duyduk. Suçlama yaparken onbirlerce yorum arasından ben size binlerce güzel yorumu buraya yapıştırırım. Biz işimizi en iyisi ve layıkıyla yapmaya uzun yıllardır çalışan, bir çok ilke de imza atmışız. Türkiye de lingo şişelerde likit satılırken cam şişeleri ithal edip tüm satanların cam şişeye geçmesine ve sağlıklı ürün tüketmesi için de bir çok ilkeimza atmışız.
Yurtdışından iki laboratuardan sonuç alıp yayınlamak ya da sizin gibi müfteri durumları çok yaşadık biz. O nedenle eğer markayı kötülemek ya da burada saçma sapan iddialarınız ya da yalan dolan veya birilerinin reklamına ise maharetiniz gidin onu başka mecralarda yapın. Bir çok yere para verip yorum yaptıranlar ile kıyaslamayın.

Alış veriş yapmamışsınız, duyduğuma göre diyorsunuz, yorumlara göre diyorsunuz.
Şimdi sizin hakkınızda ben desem ki duyduğuma göre siz ...... mişsiniz, ....... yapmışsınız ...... sınız desem ?
Mesela sizin dolandırıcı olduğunuzu söylüyorlar doğru mu ?

Ya arkadaşım, birincisi bize dolandırıcı diyorsun ispatın yok 10 yıldır bir Allah kulu bunu diyemez dedirtmeyiz, ikincisi yalan söylediğimizi müşteri hizmetleri konusunda Türkiye de senin o bayılarak tükettiğin fellik fellik kaçarken biz göğsümüzü gere gere tüm herkese hizmet verdik, yanımızda çıraklık yapıp, çalışıp kendilerinin en muhteşem marka olduğunu söyleyip, farkında olmadan (üretimini bizim yaptığımız ki bunu kendi bile bilmiyor) en büyük biziz diye dolaşanlar, esigara konusunda Türkiye de büyük mücadele verip hala da veren bilgi birikimi olarak da gerek forumlarda gerek bir çok yerde elimizden ne geliyorsa yaparak, ayrıca başka bir forumda tedarikçi olduğumuz halde, gidip sözlüklerde bunlar yeni daha önce yoktu bunlar asla olmadılar diyerek (ki yurtdışında bile bulunduğumuzu bilmeden) yalancılıkla suçlayanlar.

Konuyu uzatmaya gerek yok senin o söylediklerini ispat ile mükellefsin. Biz de bu ispata delillerimizi sunmakla.

Konu bizim için genç bir kardeşin sağdan soldan saçma sapan mesnetsiz asılsız ve ahlaksızca duyduğu yorumları gelip burada sanki kendi biliyormuş gibi duyup yazmasıdır. (İspatla mükellefiyet geçerlidir)

Birisine dolandırıcı, üçkağıtçı yalancı vs. gibi şeyleri söyleyebilmeniz sizin kendi ahlakınızla alakalıdır.
10 yıldır markamız ve ürünlerimiz ile hizmet veriyoruz çok şükür.
Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz.

1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt