• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

• 1-Efkar

• 2-Moby Labs.

• 3-Mest

• 4-The Collection

• 5-Oops

• 6-Lotus

• 7-Vega Buhar

• 8-Sky Vape

• 9-Jvaper

• 10-Smoke Hunter

• 11-Heisenberg

• 12-İstanbul Likit

• 13-Gastly Likit

• 14-Brand No 35

• 15-Likitless

• 16-Likit Merkezi

• 17-Manhattan Likit

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
@Kanthal üstad daha önce yazdım diye hatırlıyorum. seçenekler içinde moby gerçekten güzel geliyor bana. ama Manhattan Likit uzun zamandır alış veriş yaptığım güzel likitleri olan bir firma

Efkarla başladım evyapa, tiryaki o kadar hoşuma gitti ki ben bunun klonunu yaparım dedim, 1.5 sene ARGE yaptım neredeyse, ecigexpress den FE aromalarıni sipariş verdim Amerika'dan Almanya'ya kargo çıkarttım, sonra Almanya'dan gelen kuzen elden getirdi falan yani o kadar sevdiğim bir tattı (ki halen severim) bu arada ARGE yaparken farklı farklı tatlara da merak sardım onları da yapabilirmiyim derken evyap işi iyice bulaştı. Hazır premium likitleri sadece klon reçetesini çıkarabilir miyim diye tadımlık alıyordum, çevreden de yerli likitleri içen arkadaşlar denemem için bazı likitleri veriyordu, oopslikit'i böyle denedim mesela tribeca klonu ve parliament hoşuma gitti.
Collection vape'in bir kaç likitini denedim ama bende fark oluşturacak bir tat bırakmadı.
Geçen mobylabs %50 indirim yapınca hadi bunu da deneyeyim diye sipariş verdim hatta çalışma arkadaşlarımdan birine de bir şişe hediye etmiştim o da beğenince tekrar sipariş verdim stoklarda uygun nikotin yoktu ama elimde zaten 100mg nicshot olduğundan sorun olmadı, gayet içilebilir likitler.

Nbase'ciyim, nadiren aromalı buharlarım. Yerlilerden arion'u (pxyLab) başarılı buluyordum, @Moby Labs. ı stok bitirme kampanyasında (%50) keşfettim 7 farklı likit sipariş verdim. Nbase'den daha ucuza geldi:) Beğenmediğim çalışması olmadı, adı bende saklı iki likitini çok beğendim. Oyumu @Moby Labs. a verdim.

8736e2886ad92855ba19716676aead4c.dng

şimdi durum karışık
ben tütüncüyüm ki efkar'a oy veririm, @Nasreddin Hoca abim cidden iyi iş çıkarıyor yıllardır
komşu forumda likitini denemediğim bir kişi kaldı sadece (mavi likitin adı, isim vermeyelim) geri kalabı arion hariç cidden kötü ki arionun da birkaç aroması cidden iyi
burada efkar ve moby denedim moby için bir paragraf yazalım
reçeteler orjinal mi klon mu bilemem ama aldığım likitlerde ilk kez kullandığım aromalar var ki 2016dan beri içiyorum ben
pecan cevizi şahane, tütünle ipa cigarın içeriği pek yakışmış
root beer desen içmedim hiç
tekrar alıcam tabi almam demem arada alırım evyapçıyım ben ama cidden güzel fikirler verdi bana likitleri, birde twistedin sanırsam blue tide v2 likiti ciddi kafamı açmıştı o dönem (tekrar çıksın ayds bir şişe içerim öyle güzeldi meret)
oyumu paylaştırıcam ben, efkar uzun yıllardır bozmadı, moby labs ise çok orjinal bir yapıda

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Sırf bu fotoğraf sebebiyle bir risk alıp 7'li ve 3'lü kendim seçtim bakalım :D Siteleri biraz alışılmışın dışındaymış, direkt mail ile giriş yaptırdı, adresi ödeme ekranında girdirtti falan. Com'lu olanda yorumlar falan yoktu, Net'li olanda vardı diye net'li sitelerinden yaptım. Gelir diye umuyorum, ödendi'ye dönüştü sipariş durumu..

Gelir ustat 2 yilda baya bir likit aldim o adamlardan. Tutari yazmayayim

Net olan site daha hizli oldugu icin oraya yonlendirdiler herseyi.

Bu arada manhattan ve amsterdam karisik siparis verilebiliyordu.

Damak tadi farki illaki olacagindan diger konulara girmiyorum

İstanbul'a yarına ulaşırsa çok sevindirir, alerji garantili premium ve nbase karışımım kalmış elde sadece ???? Karışık sipariş verdim ben de, oops ile manhattan arasında kalmıştım ama sigma merck merck olunca manhattan daha mantıklı göründü. Normalde kullandığım nbase de smm olduğu için alerji yapmayacak likitler aldığımı umuyorum. Red Tobac 6-9 yoktu ve After Party de kendin seç'lere eklenmiyordu nedense, com'lu olanda ayrı eklemiştim After Party'yi ama net'ten siparişi hazırlarken unutmuşum ???? Red Tobac'ı da tester falan varsa 6-9 gönderebilirseniz makbule geçer diye not düştüm mecbur.

California Dream
City Night
Paradise
Secret Garden
Hawaii Sunrise
Lemonade (Amsterdam)
Watermelon (Amsterdam)
Amber Misk (Lucky Born)
Casablanca Night
Cookie Cream (Amsterdam) ...şeklinde yardırdım.

Normalde Bear'dan diy kit ve nbase ile kendim hazırlarım diyordum bu sefer ama by sevan harici bear diy kit 2 tane görünüyordu sadece. Yani diy kit yokmuş onların çoğu aromasında meğer, şişe alıp yıkayıp uğraşmak ve aromaları pay etmek eziyet olacak diye hazır yardırdım manhattan'dan. Ama tek şişe fiyatında 150'nin üstünü çizip 75 yazmışlar, toplu alımda 70'e falan tekabül ediyor. 150 olursa beğensem de alamam muhtemelen gelecekte, o nasıl fiyattır ???? Satın alınabilir lüks de bir yere kadar satın alınabilir oluyor ????..

Ciddi pahalilasti ustat. Millet 30 satarken 35-40 a satiyorlardi ama hic tat degisikligi yasamadim onlarda. Hep sevdigim likitler oldular. Denedim denedim onlara geri dondum.

Smm nbase e de onlar yuzunden bulasmistim :)

Red tabac 6 ligin son ikisini ben almistim sanirim :) biri 30ml digeri 60ml

Casablanca night ve amber misk degismez bende.

Bir kac yerde yazmistim coil killer diye. 2 tank zor cikar bende. Sarar devam ederim. Tat konusunda zevkime gore.

Beardan noname i cok sevdim yolda. Bir de tribeca aldim demlensin kenarda.

Aynen öyle olmuş, şu haliyle kabul edilir ama 30ml'i 150 olursa nbase ve aroma alıp devam etmek daha mantıklı gibi işte.

Red tobac'ın kırmızı kapağı çok hoş duruyordu, tadını da merak ettirdi ama görüntüsü yeter ????

Coil kill'sin ya, muji bol bende, gün aşırı değiştirim.

Ek olarak 100ml nbase ve no name + pele alacaktım normalde bu siparişe ek ama 30ml diy kit olarak sadece 1 tanesi mevcuttu o sırada, mecburen 100ml diy kit'e girmek gerekecekti birinde ve bütçeyi aştıracaktı diye vazgeçtim. Hangisi 30ml yoktu diye bakayım dedim, şu an her ikisi de 100ml diy kit kalmış..

Çok teşekkürler üstadım ama gerek yok. Rica ettim diye pakete atmış olma ihtimalleri var zaten, tester falan gelmezse de bir sonraki siparişte alır denerim en kötü. Siparişim gönderildi'ye dönüşmüş bu arada, takip no 19:00-20:00 arası gelecek diyordu, hadi gözüm aydın.

Pele ve no name'i deneyeceğim tez vakitte ben de bir sipariş geçip, ama risk alıp 100ml diy kit'e giremem hem bütçeyi aştığı hem de tütünlü çok sık kullanmadığım için. Tütünlü olunca oda ayak kokuyor kapalı şişeler yüzünden bile ???? Peynirli doritos'tan hallice..

6-9mg olanların tazelerini yapıyorlarsa gönderirler diye düşünüyorum ama stokta yoktu diye emin de olamıyorum yine, bir sürpriz yapıp after party'nin de tester'ı çıkarsa hayallerin gerçek oluşu olur yalnız :p

Bence de 30ml ideal. 12'li 5'er ml tester seti stokta yoktu ama olsaydı da almazdım, 1 tank dolduracak her biri ve toplamda 60ml likite 230 lira... Gece uyku tutmaz adamı ????..

Anladım hocam, ben de zaten @GaziHazar üstadın beğenmesine güvenerek denemeye karar verdim ???? Deneme yamulma olası ????

Merck mi değil mi **** yolla pek anlayabilir miyim bilemiyorum ama 6'lık denilip 9-12-24 gibi boğaz yakmaya kalkarsa vardır bir yaramazlık bunlarda da diyebilirim yine ???? Sadece MTL içen arkadaşlar "bedava nikotin oh, ne de güzel boğazıma vurdu" deyip sineye çekiyor olabilir, sitedeki yorumlara pek inanmıyorum yani, sizin gibi ben de güvensizim. Ama MTL'in yanı sıra fused clapton ile single ve dual coil DL de vurduracağım, ak mı kara mı belli olur elbet ????..

aha aranan kan
hocam yaban mersini nasıl?
bu nalet twisted aroma markası batmasaydı keşke yaban mersinler şahaneydi
amacım bolca yabanmersinli likit içip eski bir aroma mixini yakalamak
3-4gün evvel aklıma düştü bu aroma çıldırıyorum

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt