• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

• 1-Efkar

• 2-Moby Labs.

• 3-Mest

• 4-The Collection

• 5-Oops

• 6-Lotus

• 7-Vega Buhar

• 8-Sky Vape

• 9-Jvaper

• 10-Smoke Hunter

• 11-Heisenberg

• 12-İstanbul Likit

• 13-Gastly Likit

• 14-Brand No 35

• 15-Likitless

• 16-Likit Merkezi

• 17-Manhattan Likit

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam ben net aroma yaptınız sandım:)
bi ara tazecik 100gr çektirip net aroma yapıcam ama pastorizasyon konusunda çok kararsızım bakterisidir sporudur...
fw hazelnut satan var mı ya? aslında tütünlerin hafif olanına %1 sallamak lazım arada 10şişede 2şişeye misler gibi olur kışın

bugün de dolandırılmadık... galiba :D vega'dan aldığım likitler için takip numarası ne mail ne de sms olarak gelmeyince whatsapp'dan dürterek kendilerinden edindiğim 2 ayrı sayfa takip no listesi içerisinden arkadaşımın adını ve takip numarasını manuel olarak bulabildim.

kullandıkları vg pg ve nic'i de sordum, carlo merck merck olduğunu söylediler. nic ve vg'nin şişe fotoğraflarını da attılar hemen ardından, ama sildiler çok kısa bir süre sonra da. tabi iphone'a giren çıkamadığı için galeriden doya doya bakabiliyorumasdfjknmasnfa ????..

şimdi hocam, şöyle oluyor o durum. parayı veriyoruz... düdüğü ise bazen çalabiliyoruz ???? şaka tabi, hiç ürün göndermeyene denk gelmediğimi de ekleyeyim.

şaka bir yana, zamanında likitlerinden memnun olunan yan mahallenin tedarikçilerinin baskın yeyip merdiven altı "konfeksiyonel tasarım"a sahip(telif hakkı alınası oldu ???? ) tesislerde ürünler üretip sattığını gördükten sonra macera aramak için forumların dışlarına çıkmaya gerek olup olmadığından pek emin olamıyorum ben şahsen ???? mottom şöyle: oo risk ????, alırım bi' dal ????..

Son düzenleme:

aynen, sağolun hocam. manhattan'dan dl olarak tütün içermeyen 11 likitin üzerinden geçtim toplamda 3 pamuklama ile. 4 tanesi falan benlik çıktı. mtl olarak tekrar şans tanıyacağım ama özellikle içeriğinde süt olan likitlerinden hiç memnun kalmadığımı, oranı az olsa da kokusunun ağır olduğunu söyleyebilirim. hawai sunrise tam bir boss reserve, orijinaline oldukça yakın buldum. peşi sıra the maldives denedim, o da az daha süssüzü gibi geldi, watt'ı35'ten 32,5'a indirince gideri oldu. mentollü flamingo lake bana pek uymadı. gece vakti hangisi hangisiydi hatırlayamadığım için hangi 4'ü tam benlik şişelere bakıp söyleyemiyorum, daha sonra tekrar denerim siteden içeriklerine bakıp.

lakin gel gelelim tütünlü 3 likitlerine... red tabac 6mg mtl'de 3mg dl'de denedim, her ikisinde de gideri var ama mtl'de oldukça başarılı. sürekli dl olanları denediğim için nduro'da tankı bitiremeden berserker mini'ye de amber misk doldurdum, bu da efsane çıktı. casablanca night'ı iple çekiyorum, eminim o da kraldır..

Ustat ben yagli, sutlu likitleri genel olarak icemiyorum.

Bazi likitlerini denemedim bile. On yargimdan bazilarini da denedim icemedim. Daha denenecek likitleri var ama dl cok az tuketiyorum. 3-4 haftada bir 1 saat falan.

Sevdigim likitlerden devam ederken her sipariste bir iki denemelik aliyorum.

Yarin detayli tek tek yazarim, siteye bakarak.

Saka maka 20 kereden fazla siparis vermisim firmadan.

Manhattan Likit Özelinde (bana göre);

Magic Moonlight: Tatlı böğürtlenli bir likit, hoşuma gidiyor. DL'de özellikle çok keyifli geliyor. MTL'de denemedim.

City Night: DL içimde fresh bir içimi var. MTL'de denemedim

The Maldives: Fıstık ezmeli, sütlü ve kremalı bir likit bana hitap etmedi.

Happy Sunday: Limonlu tart tadına ön yargım olduğu için denemedi.

Secret Garden: Meyveli şekerlemeler gibi. DL'de severek kullandım. MTL'de denemedim.

Havai Sunrise: Muzlu likitlere de ön yargım var. Denemedim.

Paradise: Tatlı çilek. Arada çeşni olarak kullanmıştım DL'de. MTL'de denemedim.

Casablanca Night: DL'de bir kaç kere denedim ama gitmedi. MTL'de efsanem. Her siparişim içinde var.

Perfect Harmony: Tart tatlarına ön yargım olduğu için denemedim

Flamingo Lake: Hem DL'de hem de MTL'de ferah bir likit benim için. Yedeğimde bir tüp durur hep. Arada içerim.

After Party: Dondurma gibi tatları var DL'de denedim. MTL'de denemedim.

Amber Misk: Tütünlü vanilyalı bir likit. DL'de çok gitmemişti ama MTL'de sevdiğim bir likit. Dolapta he bir şişe durur.

Lemonade: Denemedim. MTL ve DL olarak ikisi için de deneme listemde.

Watermelon Slice: Denemedim ama bana göre DL likiti

Blueberry: Magic Moonlight daha çok hoşuma gitmişti.

Honeydew: Denemedim.

Cookie Cream: Kurabiye tadı baskın değil ama çok kremalı geldi. Benlik bir likit değil.

Peanut Butter: Fıstık ezmesi ve yağlı olduğunu dfüşündüğüm için denemedim. Deneme listeme bile almadım.

Double Apple: Hem DL'de hem MTL'de efsanelerim içinde. Ona özel atomizer alırım o kadar hoşuma gidiyor.

Red Tabac: MTL'de efsane tütünlü likitim. ADV likitim. Bitmez bitemez dolapta 60 ml olacak hep.

Son düzenleme:
Üstadım sitelerine baktım özellikle Amber Misk dikkatimi çekti ama o içeriğindeki Kavun ???? bütün hevesimi kırdı ????
Derseniz ki Kavun belli bile değil denemeyi kafaya koydum.
Bir de Red Tabac Baharatlı tütün mü ? Yoksa tamamen özgün bir tat mı mıdır ????
Yardımcı olursanız çok sevinirim ????????

Ustat amber miskte kavun mu varmis diye bir daha baktim tutunu tatlandirmis olabilir. Ben almamistim. Tutun ve badem daha baskin geliyor bana.

Red tabac ta da tatli tutun ve biraz da hindistan cevizi tadi aliyorum.

Sonuc olarak hepsi damak tadi ile alakali konular.

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt