• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Diş Eti Çekilmesi Rahatsızlığı Yaşadınız Mı?

Diş Eti Çekilmesi Rahatsızlığı Yaşadınız Mı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ya hocam çok diş hekimliğinden anlayan bir insan olmadığım için önceki maruziyetin etkileri ne zaman çıkıyor emin değilim. ben fev kullanmaya hemen hemen bir ay önce başladım. 2 gün önce de 28 gadan 30 gaya geçtim. bilmiyorum bakalım nasıl olacak.
çok makbule geçer hocam. diş fırçam zaten yumuşak seçimdi. bu olay olunca paradontaxın diş eti koruması için olan diş macununa ve aynı özellikli listerine gargaraya başladım. ben de duymuştum hocam düzelmenin olmayacağını ama ilerlemenin durdurulabileceğini.
diş macununu paylaşırsanız çok sevinirim hocam.

teşekkürler hocam. bir bakayım ben buna. en kısa zamanda da doktora gideceğim. çalışma düzeni biraz saçma bizim (24 saat çalışıp 48-72 saat izinli oluyoruz galiba). ayarlayabilirsem hemen gideceğim hocam ama bunu alayım gidene kadar.

bu kadar yazmışım hiç geçmiş olsun dememişim ????. geçmiş olsun.

bu arada sek içiyor olsanız bile baya yavan geliyor buhar 32 gada. ben en son 2,83 ohm 8,5 watta içmiştim. 30 ga 1,66 ohm 11 watt şu anki sarımım

oluyor ama vurum baya düşüyor. eğer bulabilirseniz fev için uzun baca ve tank kullanın derim. o zaman vurum artıyor buhar biraz daha soğuyor.

demek istediğim fev 4,5 +s vurumunu (hatırladığım kadarıyla) 4,5+ da 32ga ile yakaladım diyebilirim

ben 30 - 32 arasında bir değerde de tel var anlamında dedim.
ben kullanıyorum memnunda kaldım
tavsiye edermisin desen etmem, çünkü bana göre güzel. senin kullanımına yansımasını bilemem :)

en güzeli 30-31-32 -flat hepsinden az miktar temin edip hangisi ile daha iyi bir içim yaşadığını tespit edip öyle devam etmen

N-Base bu sorunun nedeni olabilir. VG' yi Sigma kulanmanızı önerebilir. Sigma harici tüm ürünlerde sorun yaşadım. Bir tedarikçi sayfasında ürün yorumundan yola çıkarak denemiştim.IMG_20220922_122726.jpg

1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt