• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Favoriniz Hangi Çip?

Favoriniz Hangi Çip?

• DNA 40, 60, 75( replaysız seri)

• DNA 75C 250C (replaylı seri)

• Dicodes BF60

• Dicodes FL80

• Starplat

• Vo Chip

• Asmodus GX Chipset

• Arctic Fox Firmware ile güncellenmiş çipler

• YiHi

• İnnokin noname chipsets

• Gene Chipset

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bugüne kadar hep Arctic Fox Firmware ile güncellenmiş çipler'i kullandım ve memnum kaldım. Tabi bir gün iyi bir çipli mod ile deneme yapmak da isterim ekonomik durumum el verirse.

Seviyorum ama nedensiz ,karşılık beklemeden,platonik takılıyorum:)
Böyle şeyler sormayın bu sefer kafamda ki chipseti yakacam:) 75C olduğunu biliyorum o kadar,replay ne demek acep,ya replaysizse bu!!! şimdi kafamda deli sorular:)

Listelenenlerin hepsini denemedigim icin oy veremedim. (Sadece DNA75 ve arctic fox kullandim)

Kendi kullandiklarim arasinda benim tercihim olan ama listede olmayan Voopoo Gene chip diyorum. Stabil, sorunsuz, kullanici dostu ve cok hizli atesleme.

Dna75C chip olarak başarılı. Menü kullanımı çok pratik. Ama genelde büyük modlarda kullanılıyor.
Son ürün olarak Dna75 chipli modları daha çok seviyorum.

Voopoo Gene chipler de bence başarılı.
Özellikle 5 saniyelik puf süresinin her saniyesini belirli bir watt olarak belirleyebilmek oldukça farklı bir özellik. MTL de o kadar nefes çekmediğim için bana yaramadı. Ancak DL kullanımda buhar sıcaklığını belirli düzeyde tutmak adına kullanışlı bir özellik.

Yihi candır. Pratik bir kere bilgisayara bağla falan uğraşmıyorsun. İstediğin gibi giriş yapıyorsun. Watt modunda ise power ve power plus la bambaşka birşey oluyor zaten. Telefonla bağlanabilmek ise ????????????

Starplat bir dönem çok dikkatimi çekmişti.
Dico kullanıyorum MTL için Farklı tellerde TCr de sıkıntısız .
Yihiyi de DL içerken :D Sağlam ateşliyor:D

Pico dan sonra gene çipine geçtim benim için iyi bir sorun yok

Ben odun aşığıyım. Odunlara da genelde DNA 60, 75 koyuyorlar benim burada ulaşabildiklerime. Escribe da neşeli. 3 Saniye tam ışık, sonra hemen huup diye kısılarak karanlığa geçişimi ayarlıyorum. Ekran atomizer sağda kalacak yöne bakmalı, çeviriyorum. 1 saniye 10 watt preheat'imi aktive ediyorum. Kendi pixel art çizimimi de Logo niyetine yükledim mi işlem tamamdır. :)

1.JPEG
20200623_144311.jpg

1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt