• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Likitler de renk ve tad acılaşması sorunsalı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Üstadım resimlerde çokta bir fark göremedim. Alttaki az daha koyu gibi.

Geçmişte bizim M&T de başıma gelen bir olay, aynı parti nikotin şişesinin biri bitti diğerini açtık. Bir litre sarı 1 litre yeşil likitimiz oldu. Oksidasyon desek değil, o kadar kısa sürede oksitlenme olmaz. Acaba birine iki kez mi nikotin bastık diye denedik o da değil. Tat koku farkı yok.

Yeşil olan dolum yapıldıktan 1 ay sonra ancak sarıya döndü. Şişeler hava almadığı halde.

%90 nikotinden kaynaklı ama tad ve koku farkı hiç yoktu.

Aynı parti olsa bile nikotinlerdeki en küçük fark doğrudan renge etki ediyor.

Birde yeni nikotinlenmiş likit ile 2-3 ay sonraki likitte renk farkı zaten oluyor. Hava almadığı halde, hatta şişede boşluk olmasa bile renk değişiyor.

Kendime 1 litrelik likit yapıyorum. Son 50ml ye kadar tadta sorun yok. Ne zamanki son 20-30 ml kalıyor likitin tadı değişiyor. 1 litrelik bidonda 50ml ile 20 ml arasında fark olmaması lazım ama oluyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Pg değilde başka bir madde duymuştum acılaştırmak için. Hem acılık veriyor hemde boğaz vurumunu arttıran bir maddeymiş. Forumlarda satılan bir likit markası değildi. Fiyat yarı yarıya ucuzdu. Benim aylık ciromu 2-3 günde yapıyordu.

Demlemeyi aromadan çok nikotinin demlenmesi için yaparız arkadaş likiti bizden almıştır ben burdan açıklıya bilirim oopslikit nude marka nikotin kullanalar bilirler likitleri renginede direk etki yaptığını ikinci bir konu likit bekledikçe nikotin renk katar yüzde 20.25 ile demlendiği için ürünlerimiz koyu olması pastane türevlerinde normaldir bazı ürünlerde bet aromada kullandığımız gibi örnek iyi bir erik bulamıyoruz eriği net aromadan yana kullanıyorum hypnose da buda net aromaların coil killer olduğunu bilmenizi isterim sadece hypnose gösterdim bir çok üründe bazı tütğnlerde yine net aroma kullanıyorum yıllarca premium adı altında likit kullandım aslında ithal likit :) biz hep koyu likitler coilkiller likitler içtik aslında 3.4 sene önce anladık hep efektör diye kandırıldık fivepawns %35 le demlendiğini tek nefeste anlattık kusura bakmayın ilk okul okumadım ama e.sigara sayesinde kimyager olduk 11 senede bir çok şey var yazılacak polemiğe girmek istemiyorum arkadaşlar

not 2.3 ay önce merck ileüretiyorduk nude geçtik bunu bariz anlıya biliriz bilgi sahibi olmadan fikir vermiyoruz arkadaşlar

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt