• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Oops! Likit İnceleme Alanı

GOLDEN TOBACCO

Parliement likidinden sonra en sevdiğim likit bu oldu diyebilirim. ADV yani tüm gün boyunca içim için uygun olduğunu düşünüyorum ama burada kullandığınız atomizerin rolü büyük. Eğer boğaz vurumundan ziyade, aromaya abanan bir atomizeriniz varsa, Parliement likidine göre daha şekerli olduğu için bazı kullanıcıları bayması muhtemel.

Boğaz vurumu gerçekten çok iyi.

Siren v2 atomizerinde, hem 28ga Kanthal, 7 tur aralıklı sarımla 1 ohm civarında, hem de 26ga Kanthal, 8 tur hafif aralıklı ile 0.8ohm civarında harika bir likit olduğunu söyleyebilirim.

Tatlı, tütünlü bir likit ve mtl için çok uygun. Gönül rahatlıyla alabilir, deneyebilirsiniz.

GRANDMASTER

Bu likidin müdavimleri yadsınamayacak kadar çok. Daha önce denediğim Grandmaster'lar damak tadıma uymamıştı. ne yazık ki bu uymadı ama denediklerim arasında en temizi buydu diyebilirim. Tüm yorumlarımda bahsettiğim gibi, kullandığınız atomizerin likit üzerindeki yorumu çok önemli. Yer fıstığını çok severim ancak muz, bal gibi tatları sevmediğim ve atomizerim Siren v2 olduğu için tam randıman alamadığım bir likit.

Beğenmek için kendimi zorlayabilmek adına arka arkaya iki tank dolum yapıp, 28ga Kanthal tel ile 6-7 tur aralıklı sarımda, 1ohm civarında tükettim ve pamuk/tel kararması çok az oldu.

TRIBECA

Kullandığım tüm Tribeca EVYAP'larının arasında kesinlikle en iyisi diyebilirim. Siren v2 bu likidi biraz garip yorumladı ancak Troy M'de efsane bir likit haline dönüştü. Boğaz vurumunda nçok, aroma performansı yüksek olan bir atomizerde denemenin daha doyurucu olacağı kanaatindeyim.

Yine ADV, yani tüm gün içilebilen bir likit olduğunu söyleyebilirim. Oopslikit ürünlerinde ekstradan efektör kullanılmadığını biliyorum. Tribeca da yanılmıyorsam orijinal Tribeca aroması ile yapılıyor. Aroma içinde efektör olsa gerek ki, pamuk ve telde, diğer likitler oranla biraz daha fazla kararma oluyor.

Her zaman yanınızda olması gerektiğine inandığım likitlerden bir tanesi. Tavsiye ederim.

Afiyet olsun efendim düşünceniz bizi mutlu etmiştir saygılarımla oopslikit...

Opss likitleri ilk kez bugün deniyorum.
dl'de killer custard mtl de parlement ikiside muazzam.parlementi bugüne kadar denemediğim için gerçekten pişmanım. sırada golden tabacco ve zıkkım var ama kokular denemeden kendi belli ediyor zaten. Teşekkürler @oopslikit

Bende sitenize ilk defa girdim likit siparişi vermek için. Ne güzel likitlerimi sipariş verip çıkacaktim ki araya birde cihaz sıkıştirdım. Valla sitede ne ararsan var bu cok hoşuma gitti. Yani likit ve kartuş icin ayrı ayrı kargoyla uğraşmak zorunda kalmiyorsun.

Daha once 3 farklı evyap tribeca denedim hepsini çöpe attım. Şimdi sabahtan beri sizden aldiğimi iciyorum gayet beğendim. Kahve hediyesi için de tesekkür ederim birdahaki siparişte sekersiz olsun lutfen :)

Yapacağım yorum tamamen kendi damak tadım ve fikrim. İlk olarak sipariş vermekte tereddüt yaşadım. Hadi bir deneyim dedim. İletişim ve sipariş teslimatı. 10/10 öncelikle bunun için teşekkür ederim. Denediğim likitler. Tamo, tamo plus, l.amour, parlement. Açıkçası şaşırttı. Bu kadar kaliteli olacağı aklıma gelmemişti. Lakin tek sorun doyum zayıf. Hepsi 12 nikotin orani. Belki de tatlar çok güzel ondan dolayı içtikçe içesi geliyor insanın doyum hissi bundan kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum. Elinize sağlık.

Açılın! Deneyimli oopslikit kullanıcısı geldi :)
Öncelikle likitte damak zevkinin ilk sırada geldiğini belirtmek zorundayım. Dolayısı ile aşağıda yazacaklarım tamamen şahsi düşüncemdir. Mümkün olduğunca genel hatları ile anlatmaya çalışacağım.

Elektronik sigaraya başlayalı üç yıldan fazla bir zaman oldu. Bu zaman zarfında gerek premium, gerek evyap, gerekse kendi demlediğim bir çok likit deneyimledim. Son 7 aydır bu likitleri kullanıyorum. Oopslikit dışında sadece premium likitleri tükettim.

İnsanın kendi yaptığı tabi ki güzel gelir ama bu fiyata bu kalitede likit varken hiç uğraşmaya gerek yok :) Diğer kullandığım evyaplar arasında oopslikit açık ara önde. Gerek kalite olarak, gerek nikotin oranları olarak, gerekse aroma oranı olarak ciddi fark var bana göre. İçtiğim likitlerin hiçbirinde herhangi bir boğaz yanması, öksürük gibi yan etkiler görmedim. 12mg bir likit istediğinizde elinizde 12mg bir likit oluyor, ondan yana şüpheniz olmasın :) Likitlerin genel anlamda kullanan kişiyi tatmin edeceğini ifade ettiğimi farz ederek biraz da likit bazında özel yorumlar yapmak istiyorum.

MTL içim tercih ediyorum ve 12mg kullanıyorum.

Kullandığım likitler:

Lemon Tart
- Bir pastanesever olarak bu likiti en başa koymak istiyorum :) Çok popüler olan bu likit şimdiye kadar bir sürü farklı isimle piyasada. Ama emin olun benim içtiklerim arasında şimdiye kadar içtiğim en iyisi. Dinner Lady firmasının imzası haline gelen "tart" kısmı sadece bu markada tutturulabilmiş. Bir kez daha bu vesile ile kendilerini tebrik ediyorum.

Grand Master - Bir pastane fanatiği yanında ayrıca bir muz düşkünüyüm :) Bu likitte kesinlikle yapay bir muz tadı yok. Ve en önemlisi de insanı baymıyor. Aromaları birbirini baskılayan bir likit değil ve bu yönüyle tüm gün içilebilir.

Hard Brew - Bu likit de kesinlikle ağır değil ve tüm gün içilebilir bir likit. Tatlar birbirine baskın değil. Kreması kaliteli krema :) Yani koyu bir kahve fanatiği iseniz likitin kahveli olmasına aldanmayın. Öyle cayır cayır bir kahve tadı yok. Kahve tiryakileri hayal kırıklığına uğramasın sonra :)

Coffee Crown - Yine size tüm gün içilebilir bir kahve sunuyor. Bir üstteki hard brew ile farkı kahveye fındıkla birleşimi. Kahve tiryakilerini tekrar uyarmadan geçemeyeceğim :)

Zıkkım - Likit dünyasında artık zıkkım denildiğinde bir tarif yapmaya gerek kalmıyor. O yüzden içeriği anlatmaya gerek yok. Bildiğiniz mom&pop calipitter chow aroması.

Tribeca - Yakın zamana kadar tütünlü likit içmiyordum. Hatta tütünlü likit içeceğime gider sigaraya geri başlarım şeklinde düşüncem vardı. Ta ki bu arkadaşla tanışana kadar :) Orijinalini de kullanan biri olarak aynı tadı istiyorsanız bu yok. Bana göre daha iyisi var :) Kısa sürede bir çok yorumunu denedim ama yine bu en iyilerinden. Hatta bana göre tütünden çok pastane sınıfı bir likit. Eğer ki mtl tercih ediyorsanız mutlaka demirbaşınız olmalı.

MTL - İsmi ile müsemma bir likit. Eğer ki mtl içicisi iseniz size ikinci bir demirbaş tavsiyesidir. Gün boyu tüketebilirsiniz. Piyasa dolanan standart reçetelerden olmadığı için ayrıca seviyorum :)

Killer Custard - Muz sevgimi dile getirmiştim. Ama bu likitte benim en çok sevdiğim bileşen krema oldu. Altı üstü krema, abartma arkadaşım diyebilirsiniz. Ama inanın öyle değil :) Bir yana 5 liralık dandik krem şantiyi koyun, diğer yana da A sınıfı bir pastacı kreması. İşte bu likitteki o A sınıfı krema. Gün boyu rahatlıkla içebileceğiniz bir likit daha.

Napoleon - Ağır abinin, sert erkeğin likiti :) Şöyle bir tablo hayal edin; işten eve yorgun geldiniz. Kendinizi koltuğa bırakmadan önce bir kadeh single malt aldınız. Yanına da şöyle esaslı bir tütün sarayım dediniz. Bu böyle yavan oldu, ufaktan da yanına çerez hazırladınız. işte hepsi tek nefeste, keyfini çıkarın ;)

Likitlerle ilgili dilim döndüğünce yorumladıktan sonra marka sahibine de değineyim. Olur da alışveriş ya da sonrasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaştınız diyelim. Kendisi ile çekinmeden sorunu paylaşabilirsiniz. Sorunu çözmek adına size her türlü yardımcı olacağını düşünüyorum.

Afiyetler olsun.

7 yildir Esigara kullaniyorum ve devamli Premium tuketiyordum ki ta oops la tanisana kadar
Tesekkur ler premium dan vazgeciren oops ailesi ve çok guvendigim dodanli emegine saglik ????

Necati hocam selamlar, aroma satışınız yok sanırım sitede göremedim. Salt likit tüketiyorum, aroma alıp kendim demliyorum. Yorumları okuduktan sonra aroma satışı olsa alıp demlemek isterim. Var mıdır diy kit veya aroma satışı için düşünceniz.

Evet arkadaşlar. Maşallah dediğim 40 gün yaşamıyor.
Ağzı açık likit gönderen tedarikçi. Hayırdır diye sorduğumda ise bunun kavga sebebi olduğunu söyleyen evyapçı.
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hatta bundan önce tavsiye ettiğim ve alışveriş yapmasına neden olduğum kişileri de uyardım. Onlara da benim için anlayışsız demiş :) neden anlayışsız olan ben oldum hiç bir fikrim yok.

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt