• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Kullanıcı Konusu RE-ZA-LET Bir Durum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Günaydın kardeşim, @Uzi Mods un sana yardımcı olması ve çözüm odaklı olması bence çok güzel bi durum talepte bulunulmuş ve talep karşılanmış. Burada kargo ücretine neden takıldın ki? sonuca bakman daha güzel olur sonuçta işin görülmüş üretici senden oring için ücret talebinde de bulunmamış e bi zahmet sende kargoyu karşılayıver. Demişsin ya dışarıda 3 paket oring 30₺ diye bana alırmısın benim v1.1 için oringe ihtiyacım var kargo dahil 30₺ ve 3 paket (3ad olmadığını umuyorum) gerçekten mükemmelmiş ve ciddi olarak bana almanı istiyorum. Ayrıca senin durumun üretici kaynaklı bir durum değil şahıs kaynaklı bir durum ki sende zaten ürünü 2.el olarak almışsın az kullanılmış çok kullanılmış sonuç 2.el.
Bak bende spica pro da var Allah muhafaza oringi kötü olacak yada vidası yalama olacak diye aklım çıkıyor çünkü karşında muhatap dahi yok iletişime geçtiğinde sorununa çözüm odaklı yaklaşacak kimse yok verdikleri cevap kısa ve net mevcut değil deyip kestirip atmak.
Sonuç olarak başlığın bana etik gelmedi burada laf olsun diye üreticiyi karalamak sana yakışmaz @Uzi Mods kıymetli ve kullanıcıyı düşünen nadir yerli üreticilerdendir

Arkadaşlar, bir o ring paketinin 10, taş çatlasın 15 TL olduğunun farkında mısınız? Ben o ring yollayın talebinde bulunmadım, böyle bir sorun var dedim kendileri teklifte bulundular.

@aliemirkose sonuç odaklı yaklaşırsak, bir major daha alayım 1000 liraya, parasına takılmayayım sonuçta isim görüldü, mantıklı olacak mı?

Kullanıcı dostu bir yaklaşım, sorumluluğu olmadığı halde sorunu çözmek istiyor. Çözümün maliyeti kullanıcıya gereksiz pahalıya patlıyor. Kargo hakkında bilgi verilmiyor, ve maalesef ücretsiz ürüne haddinden fazla ücret ödemek zorunda kalıyor.

ilave bir bilgi ekleyeyim
majör v2 ahşap kutunun ilk satışında yedeklerinin içerisine ayrı ayrı paketlerde hem 15 hemde 16 oring setleri konulmuştu.
size satan kişiden yedekleri eksik gelmeside ihtimal dahilinde ;)

yine de forumda çok sevilen bir üretici için çok ağır bir itham yaptın. 3'e 5'e bakmayan bir üretici. insanlarda bunu bildikleri için tepki koyuyor ;)
oringi değiştir diyen de bendim. ama her yeni oringi kullanmadan vg ile ıslatman gerekiyor. bütün atomizerler için geçerli bu. hatta her yıkamada tekrarlamakta lazım.

Dediğim gibi fazla sinirle yazdığım bir başlık, para israfı söz konusu olduğu için de ekstra gerginlik yarattı. @Uzi Mods u karalamak vs. değil amacım, kullanıcı dostu yaklaştıklarını belirttim. O ringleri de VG ile ıslattım, tüm gerekli prosedürleri uygularım atomizerimi kurarken.
laf olsun diye karalamak? size de yakışmıyor abi böyle ifadeler, benim uziyi itham ettiğimi düşünmeniz beni itham etmenizi gerektirmez.

Güzel kardeşim kendin diyorsun talebim olmadan gönderdiler diye bende yok başının çaresine bak demeleri daha mı güzel olurdu? Ben tekrar söylüyorum senin durumun sevinilecek bişey ve kargo parasına takılmaman gereken bişey. Bak bende sana uzi ile kendi aramda geçeni anlatayım. Bende oring talebinde bulundum elimizde olacaktı bakıp haber vereyim denildi aradan 1 ay geçti dönüş olmayınca tekrar yazdım tekrar aynı şey denildi sonra 1 ay daha geçti gönderildi denildi ama gönderilen başka birisi ben değilim yanlış olmuş tekrar göndereyim denildi sonra 1 ay sonra oring yok denildi. Ama bak abartmıyorum aynı anlattığım gibi oldu benim bu durumda firmayı eleştirmeye hakkımın olduğunu düşünmüyorum işim görülseydi güzel olurdu ama görülmedi ben anlattığımda bana olan yanıtlarına bakıyorum. Misal verdiğim konu spica da muhatap yok yedek yok bunu size biz sattık diyen yok. O yüzden kargoya takılma bence geniş açıdan değerlendir genel olarak hayat bakış açın bu olsun

Hocam ben sonuna kadar arkandayim, kurumsal firma bu sonucta. Amazon yapiyor, apple yapiyor uzi niye yapmasin.

simdi bu tarz firmalarin istedigi fatura, garanti belgesi tarzi belgeleri burda ibraz et satis sozlesmesinide yukle aranizda yapilan. Sonra uzimodsa gununu gosterelim.

ha bu belgeler yoksa lutfen su konuda insanlara cevap vermekten vazgec ve ozur dileyip konuyu kapat. Zira dunya senin etrafinda donmuyor.

konuyu bu mesajla bitirelim artık. kimse yazmasın lütfen

Son düzenleme:
Forum yönetimi bu tarz postlarda aksiyon alırsa bizde sakin kalabiliriz.
Zira postu açan arkadaşın yazdıklarını okudukça sakin kalmak mümkün değil.

Yoksa bende yarın
HA-YAL-KI-RIK-LI-ĞI
YI-KIL-DIM
MAH-VOL-DUM
DEV-RİL-DİM
UNU-TA-MI-YO-RUM
ŞOK-OL-DUM

gibi saçma sapan başlıklar açıp post atmaya başlayayım denetim mekanizması yoksa.

Burada araya girip şunu söylemek istiyorum.

Değerli Koba; forumda özgür ve bağımsız bir ortam oluşturmak istediğini bir çok kez dile getirdi. Bu nedenle aşırıya kaçılmadığı sürece (hakaret, küfür vs.) müdahele etmiyor. Ki bu benim açımdan; özgürce görüş bildirmek adına gayet güzel bir tutum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt