• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Uzi Mods Beklenti Anketi

Uzi Mods Beklenti Anketi

• MTL RDA

Oy: 15 12.2%
  • MTL RTA

Oy: 27 22.0%
  • SBS Mod

Oy: 81 65.9%

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .

Kanthal 

Council
Doğrulanmış
@CmZ ve @GaziHazar ‘ın yoğun baskı ve ısrarlarıyla bu anketi açıyorum. ????‍♂️ Soru basit: Uzi Mods’un bir sonraki çalışması ne olsun?

Beklentiniz, görüşünüz ve eleştiriniz değerli. SBTV Özgür ve rahat bir platform. Düşüncelerinizi hiç çekinmeden paylaşmanızı dilerim.

Görmek istediğiniz üründe “olmazsa olmaz,” “keşke olsa” ve “şu şöyle olsa” gibi öncelik kriterlerinizi de paylaşmanızı dilerim.

Son düzenleme:
Bence anketin mantigi guzel. Anketleri seviyorum… bir de tek şık bana yetmedi. Hatta squonk mod ile rda miss gibi olurdu ????????????

Uzi? Sbs? :unsure: Hayali güzel valla keşke yapsa.
Mesela olsa öyle bir şey, yine elinden geldiğince piyasadan uyguna satmak ister, dolayısıyla tahta muhabbetine yada dna çip muhabbetine hiç girmez. 3D işine girse cihazlar fena pahalı ama oldu ki buldu, 3D baskı hafif bir SBS mod yapabilir mesela, üretimi kolay, render çiziminde falan yardımcı olacak forumda bir kaç kişi vardır rahat bulunur, çip de Mixx Sbs'deki çip olabilir mesela, piyasada bu çipten çok var, gayet stabil, küçük ve uygun bir çip. Ucuza mal olur satışı da gayet uygun olur. Böyle bir mod yapsa hiç zehre falan gerek yok yani balıklama atlarım, hatta tipini beğenirsem 2 tane alırım ???? Zehir ahalisi toplansa da Ramazan usta'ya zehri verse keşke :ROFLMAO:
Edit: @comandante gomutanım en az 5 tane alır herhalde ????

Bence yeteri kadar atomizer yapilmis. Dna C veya dico chip ile birlikte, daha uygun fiyat olacak bir chip ile 2 mod seklinde girilebilir. Ama soyle saglam bir sey , nazik olmayacak ;) Hatta dico ve Dna C icin on talep ve odeme alinmasi daha mantikli olur. Ama odeme yapildi diyede kimse sık bogaz etmeyecek, gerekirse 18 ay beklenecek, gık çıkmadan ;)

Atomizerdede basit bir iki farkli chimney ve bellcap ile minoru basitce modifiye ederse, en az 2 yil atomizer ile ugrasmaz.

benim tercihim bilindik çiplerden yana olur. yani dicodes fl80 ya da dna75c gibi...

ama dicodes çipin; sıralamada birinci sıraya koyduğum dna75c yi geçtiğini ancak bu çipi kullanınca anladım. garip geldi bana çok keyif vermedi.

enteresan ????

Minör de olduğu gibi “uygun fiyat” politikasını izlerdim SBS için. @CnrSngl ’in dediği gibi Mixx çipi gibi bir şeyler hiç fena olmazdı bence. Tasarım içinse, çizimleri paylaşıp, 2-3 seçenek arası görüş toplardım.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ya aslında Ramazan usta gayet yapabilir ama her türlü destek olmak lazım. Herhalde benim istediğim gibi abs plastik yada pa12 nylon vb. gibi hafif ama dayanıklı malzemelerden 3D print yapmak istemez ama muhtemelen eldeki imkanlarla yapılabilecek bir ürün çıkarabilir. Mesela; üstü ve altı ss (304 de olabilir mesela, 316'dan daha uygun ve şekillendirilebilir diye biliyorum), ortası hem hafif hemde daha uygun olsun diye alüminyum mesela (adonize), içinde de uygun ama stabil bir çipli bir sbs mod yapabilir bence. Kimileri Dani veya Dna çipli istemiş de yani öyle bir mod bu ekonomide uçuk pahalı olacağından çok az kişi alır, Uzi'nin emeğine değmez yani.
Tabi bunları konuşuyoruz da açıkçası Uzi'nin gaza gelip mod yapması bana pek gerçekçi gibi gelmedi. Olur da yaparsa ve Sbs olursa ciddi ciddi almak isterim ama normal düz bir mod pek ilgimi çekmez.

Son düzenleme:
1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt