• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Uzi Mods Beklenti Anketi

Uzi Mods Beklenti Anketi

• MTL RDA

Oy: 15 12.2%
  • MTL RTA

Oy: 27 22.0%
  • SBS Mod

Oy: 81 65.9%

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Oda bir etken ama aerokon daki hava akışıda güzel bence, henüz deneyemedik orası ayrı ama bence bacanın şekli, aromayı ve vurum dengesini çok iyi ayalıyor. Kesinkin dönüşler ile yapılan kademeli baca güzel sonuçlar doğurabilir. Sergey hava akışına önem verir tabi ki de , aromanın, doyumun 1. nedeni hava akışı, 2. nedeni baca yapısı :D

O balıkçının bir sergey olabilmesi için 40 restaurant yarasa çorbası içmesi lazım. Bir hava piniyle olmuyor o iş :D

Tamam hadi yolla sizin diyarlardan bir Era Pro, denicem. Objektif olacam söz ama rakibi Prime ona göre :D

alt kisma da yuzuk sistemi getirince mecbur oyle yapmislar. huneri de pinden alip genis 3lu delige birakmislar. bu acidan hamle dogru bence cunku genis bobin alti bobini soguturken, aromayi da verimli kullaniyor.
ayrica biraz yukarida kurulum zorunlulugu isteyene bogaz vurumu da getiriyor.

su konuya katiliyorum, daha ince bir yuzuk ile boydan tasarruf yapilabilirdi. ve tabi era burada kalmaz, devam edecekler.

iciyor adamcagiz daha napsin.
3 sene icinde ;
7 RTA
1 RDTA
1 RDA
2 RBA (Hem DOT hem de BB icin)
onlarca driptip ve aksesuar yaptilar.

???? ???? ????

ustat ben Era'yi prodan daha cok seviyorum. zira benim likit grubuma cok daha uygun.
pro da yanma odasini minimize ettikleri icin senin tarzina uygun.
ve gercekten lite ve prime likiti cok sekerliyor. pro bunu notr veriyor ve icimi daha dogal.
bunu aslinda era pro'ya endeksleyerek degil de genel olarak konusuyorum. yani likitin tatliligi ile aroma zenginligi farkli bana gore. kimisine bu hos gelirken benim ise aninda o atodan sogumama neden oluyor.

Kisellik bu oluyor, aslinda prime in sekerli verdigi konusu haric tamamen katiliyorum yada kullandigim aromalardaki sekerlilik orani ile alakali bilmiyorum. Primeda denge bana gore cok iyi ama lite 19 onu daha sekerimsi yaptigi kesin. Hatta prime uzatma kitlide o sekerlilik dahada azaliyor. Her ne kadat goy goya gommeye calissamda, era pro 520 iken almadigima azcik pismanim, cunku opsiyonu fazla ve kisisellesitirilebilirlilik olayi cok fazla var. Sadece sekli ve parca sayisini sevmedim o kadar, yoksa zehri azcik aldik bizde :D

Su an konu basligina baktim ve burayida mundar etmisiz, hayirli olsun :D

Minor tartisilmaz en iyisi, ondan iyisi yok, onum gibisi gelmedi gelemez :D

Ama hakkaten bir mod yapsa dadindan yenmez :D

Rda yerli pazar icin konusim en azindan cok tutulmadi. Saf mtl olunca da kullanicisi kisitli, dl olursa mtl olmaz gibi cikmaz sokaklari var bence. Bu yuzden tutulmaz. En mantiklisi Rta upgrade yada mod.

Mtl de berserker ve ida denedim. Evet aroma yuksekti ama yorumlamalar farkliydi, bu nedenle cok tutmadi benim tarafimdan. Hava akisi yuksek olmasi nedeniyle buhar isinmiyor cok fazla. Keyif atosu olur biraz. Halen aksam keyiflik requirem alsammi diyorum ama aksamdan aksama olacak diyede cok bulasmiyorum ;)

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt