• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler CdD Aromaları İnceleme Alanı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

İki tane katılmadığın postuma basmışsın beğenmedimi. Sonra ben de senin fikrine katılmayıp beğenmedim dedim bir postuna. Ardından anında reaksiyon: Daha önce beğendiğin ve emeğimi takdir ettiğin ilk post dahil olmak üzere iki posta daha beğenmedim bastın. Hem de 30 saniye içinde. Ne bu? Çocuk musun?

@Koba üstada şikayetimdir. Bu işler burada da mı oluyor? Bakınız bu arkadaş organize beğenmedimcilik oynuyor.

başından beri okuyorum üstadım da dışardan bakan biri olarak yanlış anladığını düşünüyorum. o arkadaşımıız sadece "uzun vadede aroması değişiyor" dediğine katılmadı ama yazmak yerine beğenmedim işareti yapınca durum farklı algınlandı sanki. ben kasıtlı bir beğenmemecilik görmedim. gerginliğe gerek yok bence :)

• Beğendim
Tepkiler: den
Aman abi boşver, Allah böyle dert versin insana ;)
Hayır beğendime basınca sorun yok hemen yanındakine basınca başlıyorlar küsmeye, kıyamam...
Dediğim gibi @Koba sıkıntı varsa cezamı verin, razıyım :)
Ama o beğenmedim tuşunu da iptal edin, hazımsızlık yaratıyor belli...

Hocam bu arkadaş ısrarla dikkatimi çekiyor. Bakınız nerede ise açtığım her başlığa ille olumsuz bir yorum yaptı. Yapabilir. Eyvallah. Herkes beğenecek değil. Peşinden aromaların uzun vadede tat kaybı yaşattığına dair iki postuma beğenmedim bastı. Ben de onun aromaların tat kaybı yaşatmadığına dair fikrine katılmadığım için beğenmedim dedim. Ama 30 saniye içinde daha önce beğendiği ya da takdirini belirttiği ilk post dahil olmak üzere iki tane daha beğenmedim bastı. Nedir bu?

@antitu üstadım uzun zamandır sizi takip ederim farkındaysanız. yorumlarınızıda büyük bir zevkle okurum. tanıtımını yaptığınız aromayı ama bağenirim ama beğenmem. sadece kullanıcılara bir nebzede olsun fikir verebilmek adına yaptığınız emeğe saygım çok büyük.
likit olayı daha doğrusu ebuhar olayı herkesin zevkine göre farklı farklı değerlendirilebiliyor. isteyen beğenir istemeyen beğenmez. çok fazla kafanızı takmayın. farkındayım bütün herşeyi görüyorum, görüyorlar.
az önce dediğim gibi fazla da üstünde durmaya gerek yok. siz bildiğiniz yolda aynen bu şekilde devam edin lütfen. sevgiyle kalın :)

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt