• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

• 1-Efkar

• 2-Moby Labs.

• 3-Mest

• 4-The Collection

• 5-Oops

• 6-Lotus

• 7-Vega Buhar

• 8-Sky Vape

• 9-Jvaper

• 10-Smoke Hunter

• 11-Heisenberg

• 12-İstanbul Likit

• 13-Gastly Likit

• 14-Brand No 35

• 15-Likitless

• 16-Likit Merkezi

• 17-Manhattan Likit

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ustat seninle mod ve atomizer zevklerimiz baya uyuyor. Damak tadimiz da uyabilir. Siteyi de mi paylassan ?

İlk izlenim... Likitler gerçekten 70/30 ve 6mg, genelde aldığım yerli likitler su gibi akışkanken bunlar koyu, premium ithal likit 70/30'u gibi. SMM yazıyordu ama sanki MMM gibi yumuşacık, sevdim. (SMM'de yumuşacıktır ama komple kaliteli içtiğimi hissettirdi manasında MMM gibi dedim)
27545112-86EB-4FC1-9426-5106612023BC.jpeg
Watermelon Slice tam bir ADV adayı, aroması yerinde, şekerliliği ne az ne fazla ve hafif bir içimi var, 1 tankı gömdüm sayılır. Tank sonuna doğru daha da hoşlaştı, ikinciye doldursam çok daha keyili olacak muhtemelen ama sıradakine geçeceğim için o iş sonraya kalacak şimdilik.
48B83B93-E9F4-40A8-B14C-A7E2967646BF.jpeg
Red Tabac tam bir ADV, MTL olarak gerçekten keyifli ve hafif bir tütün aroması. Bana ufaktan FA SOHO'yu anımsattı. Hindistan cevizi tadı baskın olabilir diye korkuyordum ama çok altlarda, neredeyse hiç hissedilmiyor sadece tütünü kırmak için orada gibi sanki. 3mg olan tester'ı da daha sonra DL olarak deneyeceğim kısmetse.

Markayla tanıştırdığınız için teşekkür ederim @GaziHazar
üstat, yerli likit alıp en son ne zaman bu denli memnun kaldım hatırlamıyorum.

Not: Tatlar ve zevkler görecelidir. Bu yorumlar benim şahsi düşüncelerimdir. Marka reklamı yaptığım düşünülmezse sevinirim, parasını verip kendim aldım hepsini. Ateşli sigaradan uzak durmaya çalışan normal bir insanım..

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Üstat öncelikle beğenmene sevindim.

Likitler konusunda daha önce söylemiştim coil killerdır diye. Mtlde ben bazen 2 tank bitiremiyorum coil kötü olunca ama keyifli bir içim sunduğu konusunda hemfikirim.

Firmanın reklamı konusunda yazdıklarından yola çıkarak; kendini sıkma çünkü firma benim denk geldiğim hiç bir mecrada yok (forumlar, telegram grupları vs.), öyle bir gayeleri de yok reklam amaçlı ürün gönderdikleri de.

Instagram ya da whatsapp hikayelerinden birinde "Kimya Mühendisi" arayışlarına denk gelmiştim. Başka firmada bu var mı bilemiyorum.

Keyfiniz, buharınız bol olsun :)

Coil killer'lık olayı doğru olabilir, watermelon slice ardından lemonade doldurdum şimdi ve hafif bir koyu renk verdi dolum sonrası tanka, coil pamuk ve yanma odası üstüne baktığımda pek bir gariplik göremedim, DL'de 2-3 tank yanık tadı vermeden gider gibi duruyor en azından, mtl'de de zaten günde 1 tank ya da az üstü kullandığım için sorun olmayacak.

Lemonade'de kendimden geçtim şu an, lemon tart halt etmiş :D Sarı limon tadı buram buram, içeriğinde yazmayan bir kremamsılık da hissediyorum ama watermelon ile karışması sonucu da böyle hissettirmiş olabilir bana. Lakin sarı limon tadını bu kadar yoğun olarak sadece capella juicy lemon ile kendi hazırladığım karışımlarda hissetmiştim öyle diyeyim. Bunu çilekli bir likitle karıştırsam deliririm çünkü capella juicy lemon tam ben keşfettikten sonra ülkeye gelmez olmuştu, aynı aromayı mı kullandılar bilemiyorum ama yıllardır hasret kaldığım limon tadı. Limon deyip içine yeşil limon konulan likitlerden ya da az limonlu likitlerden değil kesinlikle.

Doğrudur hocam, daha 3 tanesini denedim ama ülkemizde yasallaşsa dünyaya ürün satabilecek bir potansiyel gördüm bu kadarı ile bile.

Çok teşekkürler tekrardan, size de keyifli günler..

@fox mulder red tabac'ı @GaziHazar kardeşim vermişti banada. çok önyargılı yaklaşmıştım.
ben yoğun aromalı likit sevmem pek. orjinal castle ve gm bile içememiş bir insanım.
ona rağmen bayağı beğendim bende.
şimdi yeni parti üretilsin de bi şişe alıp kenara koyayım diye bekliyorum.
çoğu kişi için adv olabilir bu likit,

aynı fikirdeyim (y)

Aklıma şimdi geldi @fox mulder üstat:

Double Apple da rdl, dl olarak çok hoşuma giden bir tat olmuştu. ultem ion sette de çok hoşuma gitti 2 günde 30 ml tüketmiştim.

Son düzenleme:
çok sevdiğim bir arkadaşım NO2 – Cici Bebe diye bir likit görmüş internette sörferken ve heyecanlanmış :)vegabuhar sitesinden alışverişi olan var mı acaba?..

ekleme: bu soruyu sormak için uygun bir başlık değilse çok pardon..

üstat ben daha önce girmişim siteye :) ama alışveriş yaptığımı hatırlamıyorum. logoyu falan da görünce bayadır piyasada olduğunu hatırladım (benden eski yani). yüklü bir alışveriş yapılmayacaksa denenebilir gibi geldi bana

vakit ayırıp yanıtladığınız için teşekkür ederim. isim bana da bir tık tanıdık geliyor ama vela ile mi benzetiyorum bilemedim. vg/pg oranı dışında bilgi olmayınca da pek güven vermedi diye foruma danışayım demiştim.

eskiyse iş yerine ufak bir sürpriz yapayım o zaman. içilebilecek gibiyse bana da tattırır, ben de çocukluğuna/çocukluğunda doyamamışları aydınlatırım buradan ehehhe ????..

o değil de 2017de sapphire-turkish joy vardı
baya türk kahvesiydi daha iyisini içmedim
benzer likit bilen eden var mı?

hocam telvesi dahil türk kahvesi ise alıcam denicem yorum bekliyorum sizden:)
o kadar tedarikçi likitçi var anca castle long tribeca klonu yapıyor
yapsana orjinal türk kahvesi içelim di mi
ama yok unicorn milk daha kolay tabii
not: orjinal reçete çıkaran üreticiler üzerine alınmasın:)

yaklaşık 8-10 tane kahve türevi likit denemişimdir.
türk kahvesine en çok benzeyen az önce attığım linkteki likit,
filtre kahveye de en çok benzeyen aşağıdaki aroma oldu.
hala filtre kahve ile kendi tütün-kahve-fındık mix likitimi yapıp adv olarak içiyorum
kendi damak lezzetime göre şahsi fikrimdir :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt