• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

Yerli Likit'de Favoriniz Hangi Marka?

• 1-Efkar

• 2-Moby Labs.

• 3-Mest

• 4-The Collection

• 5-Oops

• 6-Lotus

• 7-Vega Buhar

• 8-Sky Vape

• 9-Jvaper

• 10-Smoke Hunter

• 11-Heisenberg

• 12-İstanbul Likit

• 13-Gastly Likit

• 14-Brand No 35

• 15-Likitless

• 16-Likit Merkezi

• 17-Manhattan Likit

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Arkadaşlar öne çıkan efkar ve oops likitleri pod cihazlarda deneyen olduysa yorum yapabilirmi, salt üretmiyorlar galiba ama 12-18 mg alsak nasıl olur merak ettim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
MTL için konuşuyorum, daha önce kullanmış olduğunuz salt nikotindeki freebase nikotin seviyesi alacağınız likitteki freebase ile denk ise içilebilir tabi. Yok düşük kalıyorsa anlamı pek olmaz, Vurum alırsınız ama nik tatmin etmez. Dolayısıyla daha çok tüketmek istersiniz, POD malum düşük pil kapasiteli oluyor. POD'un asıl amacı çok düşük tüketim ve çok yüksek nik zaten.

DL POD cihazları var bir de gördüğüm kadarıyla, bana göre saçmalığın daniskası ama onlardan kullanıyorsanız azami 6mg tercih edin freebase olarak. :)

Route55'e yakın tadı olan bir likit tavsiyesi alabilirmiyim

İyi buhardan uzak durun likitlerinde nikotin yok ne salt likitlerinde var nede normal sattıklarinda watsap cevap vermiyorlar dolandırıcı bunlar

benim elim artık çok gitmiyor hazır likite
çok övülen beğenilen uçan kaçan likitin de aromasını alma taraftarıyım, en azından base kısmı bana ait olsun, her nikotini içemiyorum
mest'e şans vermedim ama hiç, bir şans veresim var
neleri önerir kullananlar?

1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt