• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler The Collection Vape Likitleri Yorum ve İnceleme Alanı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
:) Yok hocam doğru zaten onun tek özelliği bildiğimiz is tadında olması. Latakia nın özelliği odur zaten. Hiç bir tat alamazsınız. Yani sigaraya en yakın dedikleri üründür. Kültablası tadındadır :) Ben de pek sevmiyorum o tadı.

Çok özür dilerim mesajı yeni gördüm, çok yakında sizlere bu tatları konsantre olarak sunmayı düşünüyoruz, yoğunluğunu ve içeriklerini kendiniz hazırlayabileceksiniz. İşin güzel tarafı hem de çok ama çok ucuza gelmiş olacak. İçerik kaliteleri de kesinlikle değişmeyecek asla kaliteden taviz vermeyeceğiz. Tekrar geç cevap için özür dilerim göremedim :(

@Seydi.03 Çok teşekkür ederiz, işimizi en iyi şekilde sizlere layık olmak için çabalıyoruz. Ürün kalitemizi asla düşürmeden hatta bir çok özveride bulunarak işe ticari değil insan sağlığını ön planda tutarak ve yüksek kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmak için çabalıyoruz.

Merhaba bugün vermiş olduğum sipariş #24985 numaralı ürün. Heyecanlı bir şekilde kargonun gelmesini bekliyorum???? Bilgilerinize ????

1,930Konular
128,744Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt