• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler The Collection Vape Likitleri Yorum ve İnceleme Alanı

Daha önce söylendi mi bilmiyorum. PG-VG-Nic nedir?

Milky ile Milk & Cookies farkı nelerdir? DL için hangi likitleri önerirsiniz?

@The Collection Vape öncellikle müşteri karşı ilgi için teşekkür ediyorum. hazır likitlerle karşı olan biri olarak ev yap ürünleri kullanan biriydim normalde bir kaç soru için mesaj attığım da ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum ve karşılık beklemeden tester set gönderdi
Efektör fazla aroma vs vs karşı bir insanım ve aroma kalitesi benim için gerçekten önemli sağlık bakımından ben likitlerin tatlarından önce likitleri incelemek istedim
Gözle ile gözleme ilge biraz tecrübelerimle likitinin kalitesini bir kez daha ispatlamıştı
ve the collection sitesinde likitlerin açıklamaların da yazılan aromaları tam anlamıyla aldım diye bilirim
Çoğu likit tedarikciye göre bence gerçekten işini önem vererek yapması insanı cezbediyor .
Tekrar sipariş geçtim bugün ve üstüne üstlük depremden dolayı ürün siparişini girip mobilden EFT yapamadım hattım çalışmadığı için kargomu yola çıkarmış bile bu ilgi için kendilerine buradan teşekkür ediyorum
Tütün likitleri bence mtl severler için denenmesi gereken likitler

1,930Konular
128,743Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt